Окрьжна болница

  • 1 284
  • 6
  •   1
Отговори
Здравеите , скоро разбрах за този саит и веднага се регистрирах.
Ще ставам мамче  Grinning и се надявам да получа малко информация и впечатления от вас за окрьжна болница , защото лекарката която ми води бременноста е там .

# 1
Окръжна в кой град?

# 2
# 3
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Аз съм страшно доволна от Родилното отделение в Окръжна болница и целия персонал там.  bouquet
Не мога да кажа същото,обаче, за неонатологията  #2gunfire - повечето са доста нелюбезни, карат ти се, ако бебето се напишка и намокри дрешките и чаршафките  Rolling Eyes, понеже нямали достатъчно за смяна.
Ако ставаш мама за първи път, не разчитай на някой да ти покаже как да кърмиш, информирай се предварително, защото за мен лично беше адски трудно да се уча сама. Преценят ли,че имаш достатъчно кърма,спират добавката АМ, което по принцип има смисъл,ако детето ти действително поема колкото му е необходимо.В моя случай им бяха нужни 4 дни да разберат,че кърмата ми не достига, след едно пробно хранене се видя,че изсуква по 10 гр и отново ми дадоха добавка. Но докато го установят, той се скъсваше от рев и бях принудена да помоля една мама от съседната стая да го кърми. Rolling Eyes
Ако раждаш нормално,бебето ти го дават след няколко часа, а ако си със секцио-на третия ден.
Битовите условия са нормални,особено като ги сравня с местната ни болница Wink
Успех и леко раждане ти желая!

# 4
  • Мнения: 20
здравей,аз преди една година раждах в окръжна болница или поточно УБАЛ Св.Анна София.Аз съм доволна от гинеколозите ,които ме израждаха.Бяха много внимателни,обясняваха ми за всеки етап от раждането.Но наистина не съм доволна от неонатологията-много нелюбезни,груби смятат че всичко трябва да знаеш и да не ги питаш.Е разбира се имаше и изключения.Условията в общи линии са добри,като се има предвид състоянието на всички болници,но не е като в частните.Това е от мен,ако имаш други въпроси,питай.Кой е твоят гинеколог?

# 5
Деска, здр, аз раждах тая година в Окръжна- на 02.04.20007 . такааа... Условия : добри са- мисля че има правен ремонт . Аз бях в стая с още 3 момичета- готино е да не си сама защото си помагате взаимно. Например една от момичетаат раждаше за втори път и ни показа как да си успокояваме бебчетата , как да ги кърмим. Ааа да това е нещо от което не съм доволна- не ни показаха как да кърмим- кой каквото е гледал по филмите и се мъчиш -това е !Добре че бебчовците си имат инстинкт -поне моето само си се справи! Имам много да разказвам за там ако искаш да си пишем на скайпа там ми е по-удобно -винаги съм на линия mishle1610 Ще се радвам да ти помогна с отговори. Това от което бях най-щастлива и нищо друго нямаше значение за мен- почти веднага след раждането пуснаха мъжа ми в родилна зала /това зависи от лекаря май / Това че ми стисна ръката след раждането и ме целуна беше най-хубавото нещо кото ми се случи и съм благодарна на моя лекар за това.  А иначе има такива които са много милички и такива които са много груби от персонала. Има една с руса къса коса -като ме караха с количката към стаята след раждането ми ХВЪРЛИ и дори натисна сака с багажа точно на корема ми....заболя ме естествено! Но има и такива които говорят и галят бебетата като свои!   Ох после ще пиша пак че бебо се събуди ..  baby_neutral

# 6
Благодаря за отговорите , доста време не съм влизала тук.
На 04.08.2007 родих прекрасно момиченце (в окръжна)  Wink

Общи условия

Активация на акаунт