L'OREAL CASTING

  • 13 043
  • 49
  •   1
Отговори
  • Мнения: 661
Искам да попитам има ли проблем да се ползва такава боя (след като е безамонячна) при положение, че последните няколко пъти съм се боядисвала с амонячни?

# 1
  • Мнения: 5 299
Няма проблем, но безамонячните се измиват по-бързо Wink

# 2
Не няма проблем макър че твардяха че няма да ме хване.Аз много често си правя експерименти от безамонячна на амончяна и обратното.Единственото е че амонячната се отмива по барзо,но пак коста е супер,аз ползвам също Кастинг

# 3
  • Мнения: 5 228
Няма проблем, стига целта ти да не е по-светъл тон.

# 4
  • Мнения: 661
В една инструкция пишеше да не се използва след боядисване с къна, но за амонячна боя не пишеше нищо.

# 5
  • Мнения: 17 401
И аз пусках такава тема преди време Simple Smile НА кутийката пише да не се ползва върху боядисвана с къна или прогресивна боя. Предполагам, че второто си е баш амонячна. Отговориха ми, че няма проблем, само да не е веднага. Аз изчаках месец и миналата седмица се боядисах с Кастинг. Много добре се получи, ще видим за колко време ще се отмие...

# 6
  • Мнения: 401
а с безамонячна боя след колко измивания г/д пада боята-и на каква цена е тази?

# 7
  • Мнения: 17 401
9лв е. Едни казват- за 2 седмици, други, че само в корените си личи, когато косата е за боядисване. Не знам...

# 8
  • Мнения: 401
защото искам да се направя черна но за малко-и нз с нея ще стане ли

Последна редакция: ср, 18 юли 2007, 15:47 от sugarcandy

# 9
  • Мнения: 17 401
Кое е малко?

# 10
  • Мнения: 401


исках да напиша за малко-сега ще го оправя

# 11
  • Мнения: 17 401
Ааа, ще стане- давай!

# 12
  • Мнения: 401

и ще се отмие след няколко измивания така ли?

# 13
  • Мнения: 661

и ще се отмие след няколко измивания така ли?

не. спокойно. не се отмива толкова бързо.

# 14
  • Мнения: 5 228
Ако искаш само известно време да ти е черна косата, а след това боята да падне съвсем, няма да стане. В такъв случай пробвай с шампоан-оцветител.

Общи условия

Активация на акаунт