Искам да чуя и мъжко мнение?

  • 2 686
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 675
И пък и женско може. Става въпрос за мъжа ми, не мога да го предразположа да поговорим на сексуална тематика, не знам срам ли го, що ли?опитвам се да го поразпитам какво му харесва в секса, а той ми казва, че му харесва така както си го правим и точка.Все пак не е някакво мъжле на 25, а голям мъж в крайна сметка и предполагам, че знае какво иска.Просто не обича да говори за това, нито пък да си показва чувствата по принцип.Абсурд е да си има друга, постоянно сме заедно, но цялото това поведение започва да ме шашка, като имам представа какво казват моите приятелки за мъжете си.Една от тях направо ме застреля с въпроса-ти правиш ли му френска?Опитах се да поговоря с него, каза, че не харесвал такива работи.Като гледам какви работи си пишат тук, си мисля този мой мъж да не е някой монах  Mr. Green Mr. Green

# 1
  • Мнения: 2 723
Те тия работи с приказки не стават...
Едва ли ще повърне ако му направиш френска Naughty

# 2
За френската направо го мяташ,няма кво да питаш.Не харесвал бил,пробвал ли е?Боже за първи път чувам мъж да не иска св...а.А за това кое му харесва или не,правиш и наблюдаваш реакции.

# 3
  • Мнения: 80
За френската направо го мяташ,няма кво да питаш.Не харесвал бил,пробвал ли е?Боже за първи път чувам мъж да не иска св...а.А за това кое му харесва или не,правиш и наблюдаваш реакции.
Ахъммммммм.......... напълно подкрепям! Пък ако трябва напий го!!!! Ще види тогаз дали няма да му харесва! Wink Wink Wink

# 4
  • Мнения: 589
За френската направо го мяташ,няма кво да питаш.Не харесвал бил,пробвал ли е?Боже за първи път чувам мъж да не иска св...а.А за това кое му харесва или не,правиш и наблюдаваш реакции.
Ахам....и нито дума за кумовете!!!

# 5
  • Мнения: 393
Ама верно има ли такива мъже дето не говорят за секс  #Crazy #Crazy #Crazy
До сега на такова чудо не съм попадала. А ти действай пък ще види той дали не харесва или после сам ще си иска.

# 6
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
може да си пада по по-странни работи например да му се иска да те върже на масата и нашляпа с точилката и след това да те изч.а брутално. Но подобно нещо как да го каже на своята любима съпруга ? грубо казано .....

# 7
  • Мнения: 46 477
Може наистина да си му харесва така на човека  newsm78
Ако ти имаш нужда от нещо, включвай го, пък той, ако не иска, ще си каже  Laughing

# 8
  • Мнения: X
За говоренето - пробвай да го напиеш, моя мъж се отпуска само когато е пил! Иначе е абсолютно забранено да говорим такива неща! А за свирката....защо го питаш??? Сутринта стани преди него и го събуди със свирка, това е най-приятното събуждане! Да видим как ще реагира:)

# 9
  • София
  • Мнения: 819
За френската направо го мяташ,няма кво да питаш.Не харесвал бил,пробвал ли е?Боже за първи път чувам мъж да не иска св...а.А за това кое му харесва или не,правиш и наблюдаваш реакции.

Мда, верно, а и доколкото имам наблюдения, повечето мъже предпочитат френска и/или отзад, отколкото casual sex Blush

# 10
  • Мнения: 3 569
 Не обичал такива работи ?!?! red 

# 11
  • Мнения: 3 400
ами то секса е за правене, а не за приказване  Mr. Green ако всичко ви е наред, какво го занимаваш човека? колкото повече питаш, той толкова повече ще мълчи.

# 12
  • Мнения: 3 715
Ами ти пък що го питаш? Направо го изненадай, да видим дали ще избяга, пък после кажи какво е станало.

# 13
  • София
  • Мнения: 2 381
Ами ти пък що го питаш? Направо го изненадай, да видим дали ще избяга, пък после кажи какво е станало.

smile3501

# 14
  • Мнения: 6 155
Боже за първи път чувам мъж да не иска св...а.

Ами ако не се прави както "трябва" може и да не му харесва  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт