Бенки

  • 1 417
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 834
Знае те ли кога се появяват при бебетата?

# 1
  • София
  • Мнения: 3 679
На Таня първата бенка - т.е. и едниствена засега се появи малко преди да стане на 1 годинка - над устничката  Simple Smile

# 2
  • София
  • Мнения: 39 718
различно при всяко дете
Дияна се роди с една, след това се появи оше една, сега има общо 4
jutoo твойта щерка кат мен Simple Smile пък и адашка Simple Smile

# 3
  • София
  • Мнения: 3 679
Цитат на: AnMary_
jutoo твойта щерка кат мен Simple Smile пък и адашка Simple Smile

 Simple Smile  Simple Smile  Simple Smile

# 4
  • Мнения: 6 315
На Йоан му се появи пред месец една мъничка бенка на ръчичката Simple Smile.

# 5
  • Мнения: 1 680
Една бенка на бузата се появи на първия месец след раждането и втората бенка около годинката отдолу на ходилото на едното краче.

# 6
  • Мнения: 10 758
На щерката се появи първата, когато беше на 4 месеца. Сега има много, не съм ги броила. А сина се роди с една на ръката.

# 7
  • Мнения: 2 596
На Бисерчо му се появи една мъничка на крачето на 6 месаца.

# 8
  • Мнения: 834
На Борис му се появи във 2 месец, и сега като че ли расте. Притеснявам се да не е някой белег, че точно на слепоочието!

# 9
  • Мнения: 928
На моята мома й се появиха цели три бенки,преди около месец,на задната част на бедрата.Сега дори са потъмнели и личат повече.Много са хубави. Wink

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 383
Малката все още няма никаква бенка  Rolling Eyes Затова пък от раждането има едно петънце колкото 1ст. на лявото рамо до врата. Много му се кефя  Laughing

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 6 174
Нашата бенка се появи като петънце между 1 и 2 месец и постепенно се оформи

# 12
  • Мнения: 3 211
На около 4мес. 1 между гърдичките и 1 на от вътрешната страна на пръстчето на ръката. И аз имам точно на същите места

# 13
  • София
  • Мнения: 4 019
Някъде към годинката ни се появиха.Сега има 5-6, като са на същите места като на баща й  Laughing Иначе винаги когато излиза и има слънце -от пролетта до есента - я мажа с крем със слънцезащитен фактор, но явно не помага , а и никога не съм я пекла , защото е с много бяла и чуствителна кожа.Но май са й наследствени и няма оттърваване Sad

Общи условия

Активация на акаунт