Да се оплача от хотел Тихов дол Ябланица

  • 9 912
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 919
Мястото изглеждаше страхотно, запалихме колите с приятели и отдохме да хапнем и да се разходим до Ябланица. За моя огромна изненада, ни посрещнаха (по-скоро изгониха) по абсурден начин. Чакахме около 30 мин. до една маса, отрупана с мръсни чинии и остатъци от храна и сервитьорките ни подминаваха все едно не сме там. Детето беше доста гладно и се опитваше да си вземе от краставчките в чиниите,аз няколко пъти ги помолих да почистят и тъй като никой не ми обърна внимание, отидох при собственика (или управител). Най-безцеремонно ми беше обяснено, че масата няма да бъде почистена, храната била на привършване и по-добре било да отидем 3 км на горе, там нямали работа и  щели да ни нахранят  Shocked Просто се обърнах и си заминахме. Споделям, за да имате едно на ум  Peace

http://www.tihovdol.com/ 

# 1
  • София
  • Мнения: 1 808
А ти какво очкаваш от място, което го рекламират с препарирани лисици върху маса за хранене???? Аз не съм гнуслива, но от тази гледка определено ми се отяде.

# 2
  • Мнения: 919
А ти какво очкаваш от място, което го рекламират с препарирани лисици върху маса за хранене???? Аз не съм гнуслива, но от тази гледка определено ми се отяде.


Това не бях го видяла, отидох по препоръка. Самото хотелче и местността наистина са приказни, но...

# 3
Здравейте,
Искаме да се извиним за неудобството което сме причинили при тази случка.
Причината беше в това, че бяхме адски натоварени заради провеждащото се при нас частно парти на Moto-Phoe с предварителна заявка. Въпреки желанието на фирмата да затворим вратите, ние продължихме да допускаме хора. Гарантираме ви, че това е прецедент, който няма да се повтори. Молим при втори подобен случай да се обадите лично на управителя.
0897848500, 0896600066.

Общи условия

Активация на акаунт