препоръчайте книга

  • 13 079
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 67
Какво четете в момента? Препоръчайте нещо добро  Hug

# 1
Какво четете в момента? Препоръчайте нещо добро  Hug

Често препрочитам 'The intelligent investor' на Бенджамин Греъм.
Тази книга ми помогна да вечерям в Панорамата на Кемпински, четивото направи Уорън Бъфет милиардер. Хора разни - съдби сходни.

# 2
  • Мнения: 524
" Цар Плъх" на Джеймс Клавел. невероятен роман, прочетох го на едн дъх. безумно истински и неподправен - като самият живот!!!! приятно четене Party

# 3
  • Мнения: 5 468
"Вечната Амбър" Peace.

# 4
# 5
  • Мнения: 4 585





Имаше тема, в която препоръчвахме книга за лятната ваканция на девойка.
Там имаше много хубави книги. Миракле, прочете ли "Тютюн"? Или е дебела?

# 6
  • Мнения: 14 486
" Цар Плъх" на Джеймс Клавел. невероятен роман, прочетох го на едн дъх. безумно истински и неподправен - като самият живот!!!! приятно четене Party

страхотен!!! Peace
иначе аз мислех да попрочета Джек Лондон.
чела ли си Ремарк? "трима другари" или "живот назаем". но са тъжни книги.

# 7
  • Мнения: 2 180
Вие само стари книги ли четете?
От съвременните автори съм влюбена в Майкъл Конъли - "Ехо парк" е най- новата му книга.

# 8
  • Мнения: 5 468
Много готина. И "Обикновени хора" е страхотна книга, чела съм я 10 пъти поне..., само дето в момента не мога да си спомня от кой беше... Караславов ли ooooh! newsm78?

# 9
  • София
  • Мнения: 5 708
Да не се изложа но мисля ,че беше на Димитър Димов -"Тютюн"

# 10
  • Мнения: 589
Вие само стари книги ли четете?
От съвременните автори съм влюбена в Майкъл Конъли - "Ехо парк" е най- новата му книга.

Няма стари книги,има вечни такива! Naughty
  Ако не си чела "Кръстникът" или "На изток от рая"-може би е дошъл момента(това към авторката)

# 11
  • Мнения: 19
Здравей,
може да опиташ с книгите на Дан Браун.
Лично на мен много ми допаднаха... Peace

# 12
# 13
# 14
  • Мнения: 2 180
Да ви кажа много ми се иска да прочета една книга, която е издавана последно пред 30-те години и не мога да я открия нито в библиотеките, нито по антикварните книжарници. Казва се "Павел и Виргиния" и е на френския писател Бернарден Дьо Сен Пиер.
Някой има ли я? Искам да я купя на всяка цена или ако не е за продаване, то да ми се преснима или не знам...ще си платя доволно за услугата.  bowuu

Общи условия

Активация на акаунт