Някой знае ли дали може...

  • 17 782
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 745
Искам да питам дали може върху плочки да се залепи някакво фолио?Става въпрос за пода в коридора-плочките са ужасни и за това върху тях има едни още по-ужасни пътеки,които мъжа ми не иска да махнем за да не се виждат плочките,а тях в момента не можем да си позволим да сменяме.Чух,че имало фолио,което се лепяло отгоре и изглеждало все едно са плочки.Ако някой знае нещо да казва да не ходя да се излагам по магазините да питам.  Embarassed

# 1
  • София
  • Мнения: 6 011
За фолио не съм чувала.Но една приятелка си купи от Бриколаж една интересна настилка.Настилката реално е самозалепващ се балатум с големина и вид на плочки.Тя си направи кухнята и коридора с тях-стана много добре и не е скъпо.Имаше различни десени и цветове.

# 2
  • Мнения: 425
И аз съм виждала такива балатуми. Дори има такива, които изглеждат като метални плочи, ако се сещате какво искам да кажа.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 569
Винилови плочки се казват.

# 4
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Аз също бих ти предложла да пробваш с този балатум,
майак ми си сложи в кухнята такъв, и за 7 год. не е мръднал  Peace

# 5
  • Монреал
  • Мнения: 631
За фолио не съм чувала.Но една приятелка си купи от Бриколаж една интересна настилка.Настилката реално е самозалепващ се балатум с големина и вид на плочки.Тя си направи кухнята и коридора с тях-стана много добре и не е скъпо.Имаше различни десени и цветове.
Какво означава Не е скъпо? Тук, в Ямбол, само на едно място ще доставят тази седмица и квадрата ще е към 20 лв.  Така казаха в магазина. Ние ще слагаме в кухнята винил. Решихме, че за там, това е най-удачния вариант. Сестра ми има от повече от 7 г. в коридора и е много доволна.

Дали ако се разходим до бургаския Бриколаж няма да ни излезе по-евтино?

# 6
  • Мнения: 4 546
че то за 20лв излиза почти като да си смениш плочките /ако избереш не скъпи плочки/ Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 1 426
Да, аз така правя в кухнята, където плочките ми са светлозелени - купувам си някое шарено фолио за стъкла, режа 10-12 и ги лепя тук-там, става изумително хубаво... Но за 2 години се изтърква - и го сменям с друго.

# 8
  • Ямбол
  • Мнения: 1 452
За фолио не съм чувала.Но една приятелка си купи от Бриколаж една интересна настилка.Настилката реално е самозалепващ се балатум с големина и вид на плочки.Тя си направи кухнята и коридора с тях-стана много добре и не е скъпо.Имаше различни десени и цветове.
Какво означава Не е скъпо? Тук, в Ямбол, само на едно място ще доставят тази седмица и квадрата ще е към 20 лв.  Така казаха в магазина. Ние ще слагаме в кухнята винил. Решихме, че за там, това е най-удачния вариант. Сестра ми има от повече от 7 г. в коридора и е много доволна.

Дали ако се разходим до бургаския Бриколаж няма да ни излезе по-евтино?

dima, моля те, кажи в Ямбол къде се предлага този винил. Аз имам сериозен проблем с плочките в кухнята и коридора и този вариант май ме устройва.

# 9
  • Монреал
  • Мнения: 631
Работата е там, че тук никъде не са чували за такива плочки, а обиколихме всички специализирани магазини. Единствено в АБЦ Инженеринг обещаха до края на тази седмица да донесат на такава цена Thinking А не знам и какви цветове ще има, та нищо чудно да отскочим до Бургас.

Сестра ми преди години от Севлиево ги купи. Толкова е напред този град, че нямам думи. Блазе на жителите му.

# 10
  • Мнения: 1 745
Благодаря за отговорите,но може ли някой да пусне снимки на този балатум да видя как изглежда.  Rolling Eyes

# 11
  • Монреал
  • Мнения: 631
Благодаря за отговорите,но може ли някой да пусне снимки на този балатум да видя как изглежда.  Rolling Eyes
http://podovinastilki.com/pages/groups.php?&index=16 Вдясно на менюто има много разцветки и модели.

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
Миналата седмица си залепих такива плочки в коридора и кухнята - купих ги от Домко и цената е около 10 лв. на квадрат. Стана чудно - почти не си личи, че е балатум, особено в кухнята сложих с десен на корк - изглежда като истински корк. Проблема е че в Бургас нямат количества налични и се чака няколко дни да доставят от централен склад.

# 13
  • Ямбол
  • Мнения: 1 452
dima, много мерси за инфото. Наистина изглежда страхотно. Ще се замисля какво да направя и аз ... Rolling Eyes Много ми хареса идеята  Thinking

# 14
  • Мнения: 5 593
Имам въпрос - как точно се лепи това чудо?
Питам, защото при нас положението е доста зле-плочките в коридора и кухнята са от старите и са малки /12*12/. Има даже и няколко начупени. Не можем да подменим единични, а за цялостна подмяна нямаме пари. Sad
Така че идеята за този балатум много ми допада, поне на този етап, докато съберем достатъчно пари. Но не схванах как точно се лепят, има ли някаква тънкост. И още-ще пречат ли счупените плочки /в смисъл- да не направят някакво надигане/?

Общи условия

Активация на акаунт