Бихтели купили на 7г МР3

  • 2 496
  • 47
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 886
Синътми от 2 г иска това.Много обича да слуша.Подариха ми еднодневно от 1 лев и се ядосва че прекъсва #2gunfire #2gunfire #Cussing outИскам да попитам имат ли вашите деца и какви марки са.Доволни ли сте от тях.Питам да не си навлека белята.Това поне скоро ще спре да работи #Crazy newsm78 newsm78

# 1
  • София
  • Мнения: 4 866
Габриела е на 5. Има от поне година. Разбира се със сестра си какви песни да й качи и си слуша на него музика, когато не е у дома. Не знам каква марка е - купихме го от някакъв магазин за техника в Гърция. Работи безотказно.

# 2
  • Мнения: 4 362
Да,бих купила МП3.Но си мисля другото,че може да го носи на училище и предполагам,че там ще има проблеми  Rolling Eyes

# 3
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Ами моите не проявяват интерес. Никакъв.
На съседчето и на племенниците ми са им купили. И при тях интересът бе "ден до пладне".
Следователно МП3-ката попада в графа "напълно излишна вещ" за мен и за децата ми.

# 4
  • Мнения: 3 886
Да,бих купила МП3.Но си мисля другото,че може да го носи на училище и предполагам,че там ще има проблеми  Rolling Eyes
E  той няма 7 а и догодина е ученик предполагам че до тогава ще му мине мерака Peace

# 5
  • Мнения: 524
Моето дете е на 6, има MP3-4, но му го подариха, в началото много се занимаваше с него, сега не.

# 6
  • Мнения: 4 362
Да,бих купила МП3.Но си мисля другото,че може да го носи на училище и предполагам,че там ще има проблеми  Rolling Eyes
E  той няма 7 а и догодина е ученик предполагам че до тогава ще му мине мерака Peace

Ааа до тогава ще му мине мерака определено  Peace.Моят племенник е на 10 и миналата година за коледа му подарих,е вече няма интерес към МП3-то  Grinning

# 7
  • София
  • Мнения: 4 866
Меракът зависи от детето. Моите момичета непрекъснато слушат музика. На двора да излязат - взимат си мр3 или поне телефон с качена музика. У дома и в колата все свири нещо. Та не им минава меракът. На детска градина не давам да се носи. Виктория в училище си носи мр3-ката с уговорката, че в час музика не се слуша. По пътя и в междучасията - може. Е, има и дни-изключения, но като цяло тенденцията е нещо да им бръмчи до главите непрекъснато.

# 8
  • Мнения: 2 567
Моята има от тази зима. От по рано ни е заискала, ама все сме си мислили, че като си има телефон пълен с музика това нещо ще е излишно. Тази зима го купихме най-вече да може да си слуша уроците по немски на него. Ако не беше заради това надали щяхме да и вземем. Както и предположихме бързо му се нарадва. Предпочита да си слуша музиката от телефона, защото иначе трябва да е на слушалките.

# 9
  • Мнения: 2 161
Моята дъщеря е на пет години и има мп4.Аз й качвам музика и тя прекарва дълго време в слушане .По този начин имам възможност да й формиран и музикалният вкус или поне да му дам някакъв наклон.От слушане на музика е започнала да владее един невъобразим английски. Simple Smile

# 10
  • Мнения: 1 655
А какво е мнението ви за слушането на музика със слушалки от малки деца? Не е ли то вредно и опасно за слуха? Аз самата ако слушам 30 мин каквото и да е със слушалки, ушите ми след това дават заето.

# 11
  • Мнения: 3 886
И Крис така Доста говори на англииски слуша реклами музика и всичко Peace.Но попринцип обича много музика.А можете ли да дадете снимки.И да ме упътите към марка коя  да взема. и  като цена как са

# 12
  • Мнения: 2 161
Марка не мога да препоръчам,мъжът ми донесе две такива машинки от чужбина за двете деца.На голямата ми дъщеря е с 2 ГБ свободно място и  други екстри.На малката е най-елементарен,с 512 мб за качване.Не мисля,че един такъв плейър ще е кой знае колко скъп,а за малко дете е идеален.

# 13
  • Майничка
  • Мнения: 12 570
Дъщеря ми на 8г. ползва моя, куче марка, но работи добре (като тръгне по екскурзии ще й бъде зачислен официално, въпреки мечтата й за mp4), преди това - някой от двата дискмена (от 3-4 годишна). При пътуване с автомобил или влак са незаменими. Слуша основно приказки или детски песнички. Не си прави устата да ги носи в училище (не че ще й разрешим). Задала съм й ограничение на силата на звука, внезапните проверки показват, че засега го спазва. Освен това сме купили качествени слушалки (като наушници) за всички музикални устройства у дома и много рядко ползваме оригиналните малки, въпреки по-компактните им размери.
 

# 14
  • Мнения: 2 567
На моята не е нищо особено. Нещо като този е - http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09019236
Досега само слушалките направиха проблем и и купихме нови.

Общи условия

Активация на акаунт