за водата

  • 966
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 490
здравейте мами, ние жече сме на 7 м и се чудя до кога да преварявам вода за пиене и за млякото също ? благодаря ви

# 1
  • Мнения: 27 524
Може да престанеш. Може и да продължиш. Твърдо правило няма. Аз от раждането взимам изворна вода и никога не съм я преварявала.

# 2
  • Мнения: 3 499
Може да ползваш "изворна" /Девин розов етикет/ и така няма да се налага да я преваряваш. Аз вода от чешмата не съм давала никога - нито преварена, нито непреварена.

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Аз преварявах до 1г и 3м,но малко съм се престарала явно.

# 4
  • Мнения: 1 183
И аз вече мисля да спра да преварявам и да давам изворна  Peace

# 5
  • Мнения: 1 092
по принцип /според повечето педиатри/ водата за пиене и за приготвяне на АМ се преварява до навършване на 1 година

# 6
  • София
  • Мнения: 15 198
Аз преварявах до навършване на 1г. След това минах на бутилирани.

# 7
  • Мнения: 2 197
Аз преварявах до навършване на 1г. След това минах на бутилирани.
И аз. Специално това беше по препоръка на педиатърката ни. Тя ми каза, че е за предпочитане преварената вода пред бутилираната и аз я послушах.

# 8
  • Мнения: 1 294
От втория си  месец детето е на изворна вода.Преди ползвах Девин(розов), а сега Горна Баня(За всеки ден)-била по-подходяща за бебета.

# 9
  • Мнения: 292
Аз ще преварявам за АМ до 9 месеца,за пиене сме на изворна от 2-ва месеца.

# 10
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Може да ползваш "изворна" /Девин розов етикет/ и така няма да се налага да я преваряваш.
    JoyДа, но oni ОТНОВО пропусна да уточни, че се намира в Англия.Там такива луксове от етикети няма Mr. Green
 За това дори и да спреш да преваряваш, трябва обезателно да филтрираш водата през кана Брита, защото е много варовита!!!!!!

# 11
  • Мнения: 5 299
Вода, преварявах само 1-я месец.

# 12
  • Мнения: 4 447
абе за вас търсачки няма ли???????????

# 13
  • Мнения: 2 677
Вече спокойно можеш да минеш на изворна.

# 14
Аз също съм преварявала вода до 1 годинка. Особено за адаптираното мляко

Общи условия

Активация на акаунт