изумително

  • 3 437
  • 84
  •   1
Отговори
искам да ви напиша какво ми се случи  предната седмица помолих сестра ми да ми купи списание белла като ми го донесе в него нямаше нищо но миришеше много хубаво и понеже се надпирахме аз твърдях че със сигурност е имало нещо вътре и се обадих в издателството да питам. От там ми казаха че имало пакетче с прах за пране и аз им обясних защо питам. Говорех с една много любезна жена и тя каза че ще ме изпрати броя с подаръците и въпреки ,че и казах че няма нужда тя каза че настоява и държи и накрая аз и дадох адреса си и днес сутринта получих броя със подаръците Hug
направо бях очарована от вниманието а представяте ли си колко е нагла вестникарката и как се излага за една пакетче прах за пране!!!!

Последна редакция: пн, 16 юли 2007, 18:04 от mariela8

# 1
  • DE
  • Мнения: 967
 Laughing Може пък да не е била продавачката. Беше ли запечатано списанието?

# 2
  • София
  • Мнения: 6 011
Ох,изчетох го на един дъх! Laughing

# 3
  • Мнения: X
искам да ви напиша какво ми се случи  предната седмица помолих сестра ми да ми купи списание белла като ми го донесе в него нямаше нищо но миришеше много хубаво и понеже се надпирахме аз твърдях че със сигурност е имало нещо вътре и се обадих в издателството да питам от там ми казаха че имало пакетче с прах за пране и аз им обясних защо питам говорех една много любезна жена и тя каза че ще ме изпрати броя с подаръците и въпреки че и казах че няма нужда тя каза че настоява и държи и накрая аз и дадох адреса си и днес сутринта получих броя със подаръците Hug
направо бях очарована от вниманието а представяте ли си колко е нагла вестникарката и как се излага за една пакетче прах за пране!!!!
А къде раздават запетайки, главни букви и всякакъв вид препинателни знаци.  newsm78 Трудно е за четене Peace

# 4
  • Мнения: X
Не изумително, а направо удивително!!  #Crazy

# 5
  • Мнения: 920
Евала, Мариела8, ти си нашият път към Америка. Неграмотна, но напориста.

# 6
  • София
  • Мнения: 18 679
Ох Joy
Ами...честито, така да се каже Mr. Green

# 7
  • Мнения: 1 858
Ех, ма сте гадни!

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Ох,изчетох го на един дъх! Laughing

Аз също.  bowuu
Честито! Така и трябва да бъде. Не само в това списание, а и във всички сфери на живота ни! Няма все да ни прецакват, я!

# 9
  • Мнения: 212
Евала, Мариела8, ти си нашият път към Америка. Неграмотна, но напориста.
Не че нещо ама Хенри Форд също е бил "неграмотен". Има доста примери в историята за "неграмотни" хора които са променяли човешкото развитие и много "грамотни" хора които така и са си умирали без никой да знае за тях.

# 10
  • Мнения: 227
Ох,изчетох го на един дъх! Laughing
Tired Joy ....и аз успях.Имах трудности тук-там...но успях! Grinning

# 11
  • UK
  • Мнения: 3 959
Всъщност, ако си имала трудности да прочетеш нещо, в което липсват само главните букви и тук там някоя запетайка, проблема далеч не е в написалия това нещо. Странно как аз успях да го прочета без никакви трудности и без дори да ми направи впечатление, че му липсват главните букви? Или просто вие гледате специално за това?

Последна редакция: пн, 16 юли 2007, 13:46 от Малката Госпожица Мърморана

# 12
  • Мнения: 6 167
искам да ви напиша какво ми се случи  предната седмица помолих сестра ми да ми купи списание белла като ми го донесе в него нямаше нищо но миришеше много хубаво и понеже се надпирахме аз твърдях че със сигурност е имало нещо вътре и се обадих в издателството да питам от там ми казаха че имало пакетче с прах за пране и аз им обясних защо питам говорех една много любезна жена и тя каза че ще ме изпрати броя с подаръците и въпреки че и казах че няма нужда тя каза че настоява и държи и накрая аз и дадох адреса си и днес сутринта получих броя със подаръците Hug
направо бях очарована от вниманието а представяте ли си колко е нагла вестникарката и как се излага за една пакетче прах за пране!!!!


не ме дръж в напрежение, какви подаръци получи?

# 13
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Евала, Мариела8, ти си нашият път към Америка. Неграмотна, но напориста.
Не че нещо ама Хенри Форд също е бил "неграмотен". Има доста примери в историята за "неграмотни" хора които са променяли човешкото развитие и много "грамотни" хора които така и са си умирали без никой да знае за тях.
  202uu

Аз също нямах проблем с четенето.  Simple Smile

# 14
  • Мнения: 236
Включвам се да следя "правописния спор". Grinning

Общи условия

Активация на акаунт