Секцио във Варна - препоръчайте лекар?

  • 3 684
  • 24
  •   1
Отговори
  • В центъра на моретата
  • Мнения: 1 575
Здравейте,

бременна съм в 22 г.с. и имам достатъчно време още, но личната ми лекарка каза, че е необходимо в края на 6 месец да съм наясно при кого ще раждам, за да продължа да ходя и при него. До сега докторите ми препоръчаха секцио тъй като съм на 35 г. и съм бременна след инвитро, а и аз самата предпочитам това.  За сега още проучвам.

Въпросът ми към вас е да ми препоръчате лекар, към който  да се насоча за секциото и съответно към коя болница или да споделите вашия опит?
До този момент предпочитанията ми са за д-р Александров от АГ - Варна (той ми прави инвитрото и съм изключително доволна от него като лекар и човек) и д-р Георги Георгиев от Окръжна болница.
За д-р Александров зная, че доскоро се занимаваше с ембриология, но вече тези му ангажименти намаляват и все по-малко ще се занимава с това  и се завръща  към операции.
За д-р Георгиев зная, че е хирург - гинеколог, но нямам конкретни впечатления от него само веднъж съм ходила на преглед, но съм чувала от други момичета, че са доволни.

Ще бъда благодарна, ако споделите впечатления и опит.

# 1
  • Мнения: 1 081
Александров, Атанасов или Анастасов (все му бъркам името) - шефа на АГ и другия лекар, който израждаше на ВИП-етажа в АГ. ЗА Майчин дом нищо не мога да кажа, защото не съм ги посещавала, влез в сайта им за повече подробности.

# 2
  • Мнения: 595
Свраков ,ОКр.б-ца

# 3
  • Мнения: 17 402
Д-р Александров е добър избор. Аз обаче съм за д-р Скочев(Окр. б-ца).

# 4
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Д-р Танев в АГ

# 5
  • Мнения: 139

определено и аз съм за него. Родих детето си секцио и той ме оперира. След като излязох от упойка нямах никакви болки - чудех се дали съм родила или не. Сестрите само ме питаха дали искам обезболяващи и се чудеха защо отказвам /явно би трябвало да боли/. Вече като се опитах да стана беше зора, но пък иначе не може. Когато дойде да ме види личния лекар ме попита дали съм лепена - толкова прецизен шев. С една дума - само хубави неща за д-р Свраков

# 6
  • Мнения: 285
Моето мнение е или д-р Александров или д-р Танев. Мен ме оперира Александров.

# 7
  • Мнения: 793
д-р Георги Георгиев, супер доволна съм от него  Peace

# 8
  • Мнения: 950
Секциото ми го прави д-р Георги Георгиев от АГ, нямам никакви проблеми с операцията.

# 9
  • Мнения: 1 277

Още един глас за д-р Танев

# 10
  • Мнения: 1 817


Мен ме оперира д-р Младенов ! АГ-Вн
Доволна съм- без усложнения след операцията и мн. бързо се възстанових.
Не знам обаче дали още е там. Става дума за 2001 г.

Момичета, които сте родили по-рано кажете нещо и за цени. Поне даа се ориентираме.
И мен ме вълнува същия проблем къде и при кого да родя.  И да си кажа много ме е страх- Незнайно защо....

# 11
  • Варна
  • Мнения: 974
Мен ме оперира д-р Александров, втория път живот и здраве пак ще е той. Много добър избор! Не мисля че има какво да се чудиш. Аз лично съм много доволна, след операцията нямах никакви проблеми, даже си поисках детенцето 1 ден по-рано да ми го дадат при мен.
Не знам обаче дали си решила да е на ВИП етажа, защото доколкото знам той оперира и изражда само там.
Мисля че цените сега са 800ля секцио, 600 лв нормално, но все пак не съм 100% сигурна, по-добре се обадете да попитате за цените специално.
Успех и леко раждане!!  bouquet

# 12
  • Мнения: 689
Секциото ми го прави д-р Георги Георгиев от АГ, нямам никакви проблеми с операцията.
Peace
Аз също, изключително съм доволна, препоръчвам ти го.

# 13
  • Мнения: 169
Аз раждах при Г.Георгиев  в  Окръжна болница със секцио по спешност-доволна съм от него. Peace

# 14
  • Мнения: 23
Д-р Протопопов АГ  Невероятен!!!

Общи условия

Активация на акаунт