Отговори
  • Мнения: 1 209
Хайде на новата темичка, дано донесе късмет на всички НЕчакащи  Praynig Praynig Praynig

А докато си пиете първото понеделнишко кафенце, което Голделинка ще ни пусне ви предлагам интересно четиво и зяпно...

ЖУЛИ БАТ МИНЧООО
 

Последна редакция: пн, 16 юли 2007, 00:33 от Veri4

# 1
  • Мнения: 340
Някои купонясвате, а някои като мен цял ден до късно работят по ново жилище.  Laughing

Успех на всички през новата седмичка: които НЕчакат, да си видят двете чертички, които ще се трудят усърдно, спорна седмица!  Sunglasses luvbed Нека надежди се оправдават и усмивки греят по лицата на всички момичета във форума!  Hug Кой синьо, кой розово щъркелче, както си требе да се разпределят!

Ние също започваме да се трудим тези дни  Wink

# 2
  • София
  • Мнения: 3 789
Добро утро и честита нова темичка на всички!
  bouquetНека тази седмица се сбъднат повече мечти и очаквания и кой каквото чака ( EFP) - да го дочака! Peace Кой каквото лови  fertilization luvbed - да го улови  preggo! А който не чака - да не го дочака! (гадината мръсна)  Peace
Успешна и спокойна седмица на всички ви! Нека е изпълнена с много  EFP, само радостни и положителни емоции и ведро настроение!  bouquet newsm51
Верич, къде е "четивото"? Да не го забравихте на Копринка? Party Оттам със сигурност сте донесли "нови сериали", но все пак- пусни и предишното, за да следим останалите! Peace

# 3
  • БУРГАС
  • Мнения: 682
Добро ви утроооо! Алоуууу, Копринка, спите още! Къде ми е кафето???
Сега, честита нова седмичка! Нека е много слънчева, бебеносна и емоционална! На всички НЕчакащи - стискам палци, на всички ловуващи - успешен лов!
Искам още веднъж да споделя, че изкарах прекрасен уикенд с най-приятната компания! Беше неописуемо, снимките са частичка само от това, което беше в действителност! Заредихме се с много хубави емоции и най-хубавото е, че вдички сме бременни! Mr. Green Сега ще следя кой ще се похвали пръв! Wink
Хайде хубава седмица и само хубави новини! Hug

# 4
  • Мнения: 1 369
Хайде честита ни нова темичка и само хубави новини в нея!
Ама от сутринта гледам снимки и малко ви завидях:))) Много хубаво сте си изкарали май,а:)) Сега вече свързах имена с лица или по-скоро с купонясващи физиономийки:))
 
 Хубава седмица на всички!

# 5
  • Мнения: 1 792
ЖУЛИИИ БАТ МИНЧОООООО. Laughing Drunk

# 6
  • Мнения: 1 248
ЕЙ Верич страхотна си  love001 желая всички късмет smile3525

# 7
  • Мнения: 660
Ееех, купон, а?! А някои се скапаха от лежане!  Whistling Whistling Не ви е срам!!! А алкохолните пари от Копринка, не знам дали Ели ги е усетила (кой беше писал), но днес се събудих с главоболие!!! От вас ще да е! Срамота!!!  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Радвам се, че сте изкарали супер! Дано на следващата среща и аз мога да се присъединя!!

Да кажа също, че Крумчо, Сами и Голделинче са ужасно сладки!!! Да са ви живи и здрави и много радост да ви носят!  Hug Hug

Катерино моме, чудесна си, ей!   bouquet Трябва да ти кажа, че и аз напредвам с корема, ама ме досрамя да участвам с конкурса!  Blush Blush Аз вече мога да се поразхождам по малко, така че, ако имаш желание събота-неделя поне за една врътка в парка може да се чуем!  Hug

Кафе явно няма, поне да пожелая на всички успешна седмица и на всеки каквото иска да се случи! Целувки от мен, отивам сама да си правя кафе.  Confused

# 8
  • Мнения: 7 201
Добро утро и от мен!За 1-ви път се включвам при вас,мили момичета!Отскоро и ние се "трудим" усилено за бебче. newsm51Успех на всички!

# 9
  • Мнения: 202
Здравейте и от мен!и аз се включвам за първи път, макар че чета форума вече от близо месец,откакто и правим опити за бебе Embarassedвече имам дъщеря на 7 г и се надявам съвсем скоро щъркела да й донесе братче или сестриче Praynigрадвам се че ви има и че сме на една вълна всички Hug

# 10
  • Мнения: 167
Здравейте момичета.

И аз да се разпиша в новата тема....

Пожелавам на всички прекрасна седмица изпълнена с много положителни емоции.

На тези които не чакат да не дочакат и да видят най хубавите
 EFP.
На тези които ще ловуват- успешен лов.

КикиНики дано да не те навестява.

Пух голям ето това са координатите на д-р Мариана Цанкова:

Денонощен мед център"Св.Панталеймон"
София,ул.Княз Борис 1, Nо: 21
тел.951051062,954095088
GSM:0888 40 11 44


Искам да ви кажа,че и ние ще ловим тези дни и да ви предупредя,че следващите две седмици ще ми е много натоварено в работата и не знам дали ще имам много време да пиша ,но поне ще се постарая да ви чета.

Чао от мен.

# 11
  • Мнения: 481
Добрутро и от мен, мили купонджийки и не купонджийки!
 newsm68Бе то купона се беше завихрил още в петък май, с една песен от vbox7   newsm08  , ама явно вихъра на купона е бил в Копринка bigdance2
Разгледах снимките, големи убавици и убавци сте, а за малчуганите да не говоря!
Ай дано скоро идат и двете чертички, както е името на темата,  Wink
Добре дошли и на новите във форума "ИСкам бебе", и скоро да се сбъдне мечтата ви   bouquet
Хубав ден за всички!

# 12
  • Видин
  • Мнения: 961
Добър ден!  bouquet

Чаках,чаках кафето на Голделина...ама го няма Crossing ArmsТова на нищо не прилича да си знаеш Crossing Arms

Разписвам се в темата, ние тази седмица ще гоним яйцето, пък ще видим да ли ще го хванем...
Алооо, бременните от Копринка, то с тези алкохолни пари сте уморили и яйцеклетки и човечета и всичко живо hahaha Joy

http://iskam-bebe-chat.hit.bg/

# 13
  • Мнения: 256


Добър ден от мен момичета!Честита ни нова тема и седмичка!Нека тази седмица бъде изпълнена с много положителни тестчета!Стискам палци на всички НЕчакащи и скоро да се похвалят!

# 14
  • Мнения: 2 660
Докато схвана какво е ставало на Копринка... Grinning

Хайде, успешна седмица на всички и от другия месец половината да не ви виждам тук, а в отчетни  Mr. Green

Ние прекарахме много хубава събота и неделя, изцяло в плажуване. Сега отново се залавяме за работата. Жалко, че няма да има скоро пак моренце ..

Общи условия

Активация на акаунт