Непоносимост към миризми

  • 2 273
  • 4
  •   1
Отговори
Ето го и другия ми проблем.14-годишната ми дъщеря не понася никакви лоши миризми...Например вървим след някой човек и той и замирисва на пот...става й лошо.Тази година повърна на изпита по математика,защото й миришело на пот в стаята. Rolling EyesОсвен това постоянно се цика с парфюми,маже се с боди лосиони и боди спрейове.МИсля че има и алергия,защото щом се напръска й излизат някакви пъпчици и започва да кашля.Направо не знам какво да я правя.

# 1
Миризмите са много вредни .... цигари и др. Аз имам бебе от 3 месеца и пробвах какво ли не като продукти за убиване на миризми. Мога да ви пропора4ам не6то от което останах МНОГО доволен. Наистина работи, убив авсиакакви миризми     www.smellkillerbg.com

# 2
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
и аз съм порода "граничарско куче". Но понеже много трудно повръщам, та се сдържам.
Миризма на пот, крака, на врящо кафе, на препечени филии и разни други... откачам.
А пък на печащо се шиле, овне и агне  Sick Sick Sick

Нищо не правя... затварям си носа, доколкото мога и това е.

# 3
  • София
  • Мнения: 7 097
И аз съм така. Обонянието ми се изостри по време на бременността и оттогава си остана толкова силно. Само че аз не мога да търпя и миризми на парфюми - става ми лошо и съм готова да повърна Sick В търсене съм на парфюм, който да мога да понасям  Rolling Eyes За себе си разрешение на проблема не съм намерила. Когато имам дразнител, се опитвам мислено да си въздействам, за да се удържа и да не повърна.

# 4
  • Мнения: 581
 За съжаление не мога да дам съвет.Аз също съм способна да повърна ако ми замирише на пот, на карантия, на кисело зеле, и някои видове месо.Като ми замирише просто бягам бързо, ако това е възможно.Имала съм доста люти скандали с нечистоплътни колеги, от които няма начин да се избяга и с удоволствие бих повърнала върху някой смръдльо. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт