Димитър или Никола?

  • 4 693
  • 97
  •   1
Отговори

Анкета

Кое име ви допада повече?

Опции:

  • Мнения: 122
Имаме страхотно колебание между двете имена.Баба Димитрина,дядо Димитър  и дядо Добри си имаме.ЗАтова мислехме с Д,така решихме да е направо Димитър .
Обаче много ни харесва и името Никола,и сега сме изправени пред дилема.

 Кажете на вас кое ви харесва повече?Какви съкращения бихте използвали за двете имена?Кое е по-силно и благозвучно ?

# 1
  • Мнения: 638
Здравей!
Моя син се казва Димитьр  Simple Smile,баба му(моята майка) се казва Димитрина.
Мъжът ми се казва Николай  Grinning
Преди да родя и ние мислихме име,колебания голями,исках да е Никола или Деян......абе куп имена ми харесват.Накрая оставих вси4ко само да си дойде по местата,като се роди сина ми,мъжът пожела да е Димитър.
Сега му каъваме,Тити-Miti,Мити,Мита6ки .
Важното е да се роди бебо жив и здрав,а то си мисля сега си идва с името си!
Леко раждане ти желая!

# 2
  • Мнения: 1 121
Здравей Simple Smile избери Никола-нека има малко разнообразие в рода, пък и така детето ще си има собствена идентичност. На мен лично не ми харесва, когато бебето е кръстено на някой и вечно слагат "малкия" пред името му Wink но в крайна сметка ти си решаваш и двете имена са хубави Hug

# 3
  • Мнения: 295
Аз съм за Никола

# 4
  • Мнения: 19 272
мен честно казано нито едно от имената не ми харесва.може би Димитър е по-добре.

# 5
  • Мнения: 4 392
Никола- галено: Нико  Grinning

# 6
  • Мнения: 689
Никола  Peace

# 7
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
Димитър, на галено Митко или Дими. Ще зарадвате и роднините.
Иначе мъжът ми се казва Никола, свикнала съм с името, но ако трябва да го дам на детето си - не бих, не ме кефи толкова.

# 8
  • Виена
  • Мнения: 725
На мен по ми харесва Никола-Ники  Peace

# 9
  • Мнения: 434
Димитър  Simple Smile

# 10
  • Варна
  • Мнения: 1 522
И двете имена са много хубави според мен. Може би бих избрала Никола-Ники все пак.

# 11
  • Мнения: 10 983
От изброените съм за Димитър. А защо не Николай Peace

# 12
  • Мнения: 1 264
И двете имена са много хубави. Наистина изборът ти е труден. Ако го кръстиш Димитър, ще зарадваш доста хора.  Laughing На галено казвам Митко, Мите.
Никола е също прекрасно име. На галено Ники или Кольо. Аз харесвам Ники. Или просто Никола без галено, защото звучи най-добре.
 Peace

# 13
# 14
  • Мнения: 865
Любими мои мъжки имена!Но може би Никола-Ники ми е по благозвучно.

Общи условия

Активация на акаунт