пътуване с 3месечно бебенце - дали ще й влияе зле

  • 1 955
  • 53
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 531
здравейте  Hug

след около месец си идва сестра ми от америка за 2 седмици (не си е идвала от 2 години) и ще ходим в родната си зара ... вече с малката ми мира,която,живот и здраве,тогава ще е на 3 месеца  Heart Eyes  много се притеснявам дали ще й повлияе зле пътуването и най-вече смяната на обстановката  Rolling Eyes  това така или иначе ще го направя, но се чудя дали да ходя на море със ссестра ми посредата на тези две седмици за 3 вечери... пак ще пътуваме с автобус, ще живеем в апратамент, мира, есетсвено, ще я водя на плаж по час рно сутрин и привечер, но най-вече ме притеснява смяната на обстановката, да не бъде нервна и т.н.

чели ли сте нещо - влияе ли зле на бебенцата??? и как е било при вас?

мен ми се ходи, за да бъда със сестра ми, но, ако на мира няма да й е добре, няма да ходя определено Heart Eyes

Последна редакция: сб, 14 юли 2007, 22:51 от ninochka

# 1
  • Мнения: 1 448
Ооооо Нюню  Heart Eyes Нашият Явчо сме го метнали по пътищата от както е станал на 2 месеца, влияе му чудесно  Hug Щом мама е там бебоците са повече от доволни, а пътят почти задължително го проспиват целия   bouquet

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Е не виждам, какво те притеснява... да съм чела, не съм чела... но когато аз се омъжвах, племеникът  ми Езекил беше на 3 месеца и пропътува разстоянието от Свищов до Бургас в кола.....присъства на всички сватбени церемонии /съвет и църква/ и даже издържа на лудницата с музика и дисководещ в ресторанта.......не му се чу гласеца....... после го водиха и на плаж, щото да дойдеш до Бургас и да не видиш морето е все едно да идеш в Рим и да не видиш Папата......
Но все пак децата са различни......
Ти си реши......по принцип децата, когато са малки като че ли не реагират така на пътуванията, както по-големите.....

# 3
  • Мнения: 1 225
ninochka , не се притеснявай  Hug
По пътя няма проблем - бебоците спят. Иначе са леко нервнички - оглеждат се и малко мрънкат. Но не е толкова зле. Ние нали ходихме до Каварна.

# 4
  • Мнения: 1 420
Аз пътуван с Кари малко преди на навърши 3 месеца. Общо пътуването ни беше близо 10 часа с почивки по летищата и по пътищата. Малката беше много кротка, спа почти през цялото време. Обаче през първия- втория ден беше малко нервна, явно от новата обстановка. Но след това не сме имали никакви проблеми. Даже я водихме на село и къде ли не. Мисля, че просто беше малко превъзбудена.  Успех!

# 5
  • Мнения: 27 524
Не, няма проблем, не се притеснявай, аз сновах с двумесечния ми син из няколко държави и си беше супер. За тях сега е важно да има ядене и да са сухи, мама да е до тях и всичко им е на 6. Не се притеснявай изобщо, пътувай и се наслаждавай на дните със сестричката ти  Hug

# 6
  • Мнения: 567
С двумесечното ни бебе ходихме на Велинград. През целия път спа като ангел. А вчера /сега е на 3 месеца/ се върнахме от Боровец. Мисля, че им е много гот да пътуват.Може би друсането им напомня друскането в корема на мама.  Laughing

# 7
  • Мнения: 638
Аз нямах проблем с бебо като пътувахме със самолет,той бе6е на 3 месеца.Смени климат,обстановка и т.н.,дребосъците бързо се приспособяват.

# 8
  • Мнения: 1 426
На бебочката какво, нищо няма да й стане, ама ти ще се поизнервиш, че и за тебе ще е тотална смяна на обстановката  Laughing

# 9
  • Мнения: 1 531
На бебочката какво, нищо няма да й стане, ама ти ще се поизнервиш, че и за тебе ще е тотална смяна на обстановката  Laughing
да бе верно - аз само младост гледам от вкл. 3 месеца преди да родя = от март не съм мърдала Crazy  и сега изведнъж два града  #Crazy  Crazy  Laughing

много благодаря за мненията - с кола май по-малко щях да се притеснявам за пътуването, отколкото с автобус, както щe e, но като цяло пътуването все пак е по-краткотрайно ... притесняваше по-силно и самото живеене на другите места...

Последна редакция: нд, 15 юли 2007, 12:08 от ninochka

# 10
  • варненка от София
  • Мнения: 4 880
Нашата мушмулка е по пътищата от 18 дневно бебе и няма проблем с това. Първото ни пътуване от Варна до София беше, когато стана на 3 месеца и го понесе чудесно, а Варна-София е повече път отколкото София-Ст. Загора. Не се притеснявай, всичко ще мине добре. Бебчо помирише ли колата ще заспи веднага.

# 11
  • Мнения: 463
Ради на 4 месеца пропътува 300 км и не и се отрази по никакъв начин.

# 12
  • Мнения: 8 242
На 40 дни за първи път ходихме до Бургас (от Пловдив). Нямаше проблеми с пътуването, но от смяната на климата дребния се разсополи и цяла седмица подсмърчаше. Аз на плаж не бих го завела толкова малко бебе, без значение по кое време ще ходите..

# 13
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 374
Няма да имаш проблеми - колкото по-малко бебе, толкова по-лесно. То само ще яде и спи, ако кърмиш-дори още по-лесно.
Ние пътувахме до Ямайка, когато Стиви беше на 5 месеца и беше лесно, дори часовата разлика не му се отрази. На връщане след 3 месеца беше ад - вече искаше да гледа, да не спи, часовата разлика го обърка.
По летищата е пълно с малки бебета пътешественици, не се притеснявай за пътя до морето.

# 14
  • Мнения: 3 804
моите ги мъкна от 2 месе4ни и пътуваме с автобус м/у 24-30 4аса пътували сме през всички сезони ,осван с автобус с самолет и кола дори колкото по малко е бебето толкова по лесно се пътува,колкото пове4е расте толкова пове4е му омръзва на едно място и пла4е
приятно пътуване

Общи условия

Активация на акаунт