Айде една по - весела тема...

  • 3 178
  • 45
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 336
Та въпросът ми към вас е какво сте прали?
Аз да се разкажа набързо. Прала съм:
- пари
- лични карти
- пирони
- карти Ю ГИ О (цяло тесте). После какъв рев последва. Това му било силното тесте...  ooooh!
- последната ми изцепка беше надут балон. Е не в пълни габарити. Беше бая поспаднал, ама си беше надут де.
Само картите от всичко не оцеляха. Всичко друго си излезе изпрано.  Laughing
Та има ли други като мен?

# 1
  • София
  • Мнения: 2 079
Мога да добавя - GSM.
Най-интересното беше, че след като го изсушихме добре, после заработи! Peace
Щях да пиша на сайта на Sony Ericsson за благодарност, ама съм забравила ....  Crazy Blush

# 2
  • Мнения: 365
Редовно пера кръстачки за фуги  и моливи в джобовете на работните дрехи на мъжа ми.  Joy

# 3
  • France
  • Мнения: 726
Документи, пари, винтове, лагери, молив, пълен памперс
(не правете това никога!!! #Crazy newsm78 Joy), ежедневна дамска превръзка, шоколад, играчки...май това е , но ми е достатъчно! Laughing

# 4
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
телефон4ето ми, нови4ко, подарък за рождения ми ден! не проработи, екраните му бяха тотално зле, ина4е самото то си действаше!имам изпрани сим карти, мемори и всякъкви простотии от  пастел, химикал, игра4ки дето малката е сложила прилежно да се перат!

# 5
  • Мнения: 100
Ха,много весело наистина! Grinning
Аз съм изпирала запалки,хартиени кърпички и салфетки,пари,лична карта...,случайно пуснати играчки и части от играчки..,май само това. Laughing

# 6
  • Русе
  • Мнения: 7 791
Освен всичко което по принцип държим по джобовете съм прала телефон и паспорти(задграничните).После като минавахме по митниците беше кошмар.Оттогава проверявам винаги какво слагам в пералнята

# 7
  • Мнения: 244
най-вече стотинки имам вече цяла колекция от прани монети  Flutter а наскоро изпрах дрешките на бебо ,които бяха подарък направо с плик4ето ..нищо му нямаше Grinning

# 8
  • София
  • Мнения: 125
hands free-то на приятеля. леле, колко ми се сърди след това, защото било служебно и не знам си какво. е, след прането повече не проработи  Laughing

# 9
  • Мнения: 1 897
Часовник.

# 10
  • Мнения: 338
Добавям и цигари, и тоя тютюн като се разпилее по дрехите,няма изчистване.

# 11
  • Мнения: 1 800
Слушалка за мобилен( работеше след това). Монети, химикалка(нищо нямаше от пералнята, та не  я видях, но като сложих в сушилнята, малее ooooh!)и касови бележки. Друго в момента не си спомням, но след случката с химикала проверявам редовно всички джобове Mr. Green.

# 12
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
Монети почти винаги изпадват от джобовете на мъжа ми, служебният му джобен бележник - мастилото беше размазано, но ставаше за четене  Laughing. Ключове - пак на мъжа ми, хартиени кърпички. Вече нямам доверие, че ще си изпразни джобовете и сега преди пране правя щателна проверка.

Най-неприятното - извадени банели на сутиените ми  Twisted Evil

# 13
  • Варна
  • Мнения: 552
Прала съм банкноти, стотинки, хартиени кърпички, салфетки, болтчета, гумени топчета, малки колички, чинийка от детско сервизче. Но когато видях да се върти обикновена бисквита пусната от децата, спрях пералната да я извадя, докато не се беше накиснала.

# 14
  • Мнения: 655
USB Memory Stick на мъжа ми - поне 4 пъти съм го прала и след като изсъхне -работи. Първият път се притесних,но вече ми стана навик.
Иначе редовно от пералнята изкачат разни болтчета,пирони и др.такива след като съм прала работните дрехи на мъжа ми.

Общи условия

Активация на акаунт