Инфакол - дозировка

  • 5 198
  • 7
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 559
55  Здравейте,

понеже гръцкия не ми е много добър  Mr. Green  а листовката е само на гръцки, искам да питам пиещите Инфакол каква е схемата за прием - колко често и по колко го давате на вашите бебоци?

# 1
  • София
  • Мнения: 1 524
Разклати добре преди употреба
Стисни два пъти дозатора, за да се напълни цялата пипетка
Една пълна пипетка преди всяко хранене ( 0.5мл )
При необходимост може и две пипетки

това пише на опаковката отвън, за жалост нямам вътрешната инструкция - дадох я.
Дано съм ти помогнала, а аз за сега не ги ползвам, но след няколко месеца е нашият ред и се надявам да имам бебе чудо - без колики, но вече съм взеле мерки за обратния вариант, бебе терминатор с колики.  Mr. Green

Мисля че пипетката се изстискваше под езичето, но не мога сега да отворя другото шишенце, защото май ще го подаря на братовчетка ми, а аз пак ще си поръчвам.

# 2
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
и аз давах Инфакола по една пипетка преди ядене. Всъщност сутрин и на обяд не давах, защото тогава нямаше драми. Давах го слетобяд и вечер. На моята листовка пишеше, че при необходимост при криза може да се даде една доза повече, но не ми се е налагало. Като ни почнеха коликите нищо не го спасяваше.

# 3
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Точно както са казали мамите:
една пипетка преди хранене( преди всяко хранене, защото иначе няма да има ефект)Пише на опаковката че ефектът се наблюдава няколко дни след като сте давали, така че трябва да се дава редовно за да има ефект.При нужда може да се дадат 2 пипетки.
Има и срок  за употреба след отваряне - не съм сигурна  дали не беше 14 дни или нещо подобно.
Успех!
Вили

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 559
Благодаря много     bouquet

# 5
  • Мнения: 1 008
Аз нещо не се справях с пипетата и затова използвах тръбичката от Панадола.  Peace И много по лесно се дава на бебето с нея. Иначе то едно такова се точи това лекарство...

# 6
  • Мнения: 1 216
Откъде се поръчва това вълшвбно лекарство?

# 7

Общи условия

Активация на акаунт