Синът ми си удря главата в столчето за хранене...

  • 810
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 307
Здравейте, мами!
Искам да ви питам следното нещо - синът ми, който е на 10 месеца, си удря главата в облегалката на столчето за хранене и се кефи, чак си мести стола, с такава сила го прави. Същото нещо прави и на облегалката на дивана, но той е мек и съм сигурна, че не го боли, но столчето е с твърда облегалка  Sad
Вашите бебоци правят ли така, дали е нормално нещо за възрастта му или трябва да го заведа някъде да го изследват?

Благодаря!   bouquet

# 1
  • Мнения: 6 164
Нормално е, период е, ще отмине. И Крис го правеше същото - много се забавляваше за мой ужас. Crazy

# 2
  • Мнения: 4 970
В момента сме в такъв период Sick. ПО същоят на4ин се тръшка и в коли4ката и умира от кеф Shocked.Наистина се надявам да е период....

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Имаше подобна тема наскоро. Ето ЛИНК  Laughing , според мен няма нищо обезпокоително  Peace

# 4
  • Мнения: 5 393
Иво също правеше така и много се кефеше, на една позната детенцето също се забавляваше по този начин.А облегалката на столчето не е ли мека?

# 5
  • Мнения: 4 970
Иво също правеше така и много се кефеше, на една позната детенцето също се забавляваше по този начин.А облегалката на столчето не е ли мека?
АМи, тапицирани са облегалките и е меко, но с тази засилка... #Crazy направо дрън4и пластмасата отзад ooooh!.

Последна редакция: пт, 13 юли 2007, 18:21 от velmar

# 6
  • София
  • Мнения: 6 011
Не сте сами!
Сина ми също така се удря със засилка,добре,че столчето е тапицирано. Laughing

# 7
  • Мнения: 307
АМи, таписирани са облегалките и е меко, но с тази засилка... #Crazy направо дрън4и пластмасата отзад ooooh!.
точно така е  smile3521

# 8
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
АМи, таписирани са облегалките и е меко, но с тази засилка... #Crazy направо дрън4и пластмасата отзад ooooh!.
точно така е  smile3521
Хахахах мазохистче. Mr. Green
Мисля че всички деца преминават през такъв период от развитието си- аз навремето съм сядала на фотиоила и съм се засилвала назад докато не го обърна - майка ми в чудо се  е виждала, но на мен ми беше супер забавно.
Нищо му няма на Ники  Peace Peace( слагаи някаква възглавничка или нещо зад него)
Вили

# 9
  • Мнения: 307
Благодаря на всички за отговорите.   bouquet
Вече съм по-спокойна  Hug

# 10
  • Мнения: 1 517
четох някъде, че така експериментират с все още развиващия си вестибуларен апарат  Wink

# 11
  • София
  • Мнения: 1 877
Йоанна, за нищо си няма главата, но поне никога не я е думкала умишлено Confused. Дано и бебо го подмине този период!

# 12
  • Мнения: 463
И моята маймуна е такава, ама не само в столчето за хранене, ами навсякъде където я сложа да седне. Незнам що за човек ще стане.

# 13
  • София
  • Мнения: 1 230
Даа, и Ани мина този период. Веднъж баща й по време на игра с нас двамата, направи Дрън-Дрън по неговата глава с една малка бутилка от вода и след това по нейната много леко. Еййй, това дете като че ли само това чакаше, първо започна да се смее и да се удря с бутилката, но следващите дни и месеци опитваше с главата си как се прави Дрън-Дрън с всичко което можеше да вдигне, после дойде момента, в който нарочно си удряше главата в стени, врати, гардероба, радиатора и други. Сега е на годинка и вече не го прави, като че ли й омръзна, пък и май вече я наболява повече като се удари. Този период мъжа ми го ускори  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт