Кога се записва детето на детска кухня, как става, кухня в близо до Надежда-5?

  • 1 738
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 377
Момичета, кога се записва детето на детска кухня? Има ли проблеми като с детските градини? Трябва ли да е преди детето да навърши необходимата възраст за такова хранене?Какви документи са необходими? И занете ли добра кухня в района на Надежда-5?

# 1
Мога само да ти кажа как става в Пловдив.
Отиваш,където става записването и носиш акт за раждане,от там ти издават разрешително и с него се записваш за месеца.Мисля,че беше от 6 месечна възраст,не си спомням-моя го записах чак като стана на 1г и 1м.
Но не знам за съжаление как става в София.

# 2
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
Здрасти, аз живея в Надежда 6. Знам за две кухни в района - едната е на Бели Дунав в яслата зад СДС-клуба, а другата е в 15 детска градина зад 24 поликлиника. И на двете места записват детето щом навърши 10 месеца, само че за първата мноооогоо се чака /за моето дете чаках 9-10 месеца и когато ми се обадиха, че ни е дошъл реда вече не ми трябваше/, за втората се чака около месец - значи детето ще е на 11 мес. Документите са копие от акта за раждане, молба по образец при тях и бележка от педиатър, че е здраво и няма алергии. Ще ти трябват и 30 бурканчета от детски храни с капачки с винт, много добре измити и с изтъркани етикети и допълнително още 30 капачки. В момента такива са бурканчетата на Ам-Ам пюретата.  Ако имаш още въпроси, може да ми пишеш и на лични.

ПП. Определено е много рано 6 месечна възраст, най-раното, за което съм чувала и то с доста уговаряне е 8 месеца. 

Общи условия

Активация на акаунт