Коя детска кухня ползвате и доволни ли сте?

  • 949
  • 12
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 549
Привет, предстои ми да запиша детето на детска кухня, а по мненията във форума не мога да се ориентирам. Нужно ми е осъвременяване на информацията към днешна дата. Моля гласувайте  Praynig

# 1
  • София
  • Мнения: 5 079
ДМК - ж.к."Дружба" - 1, и досега съм супер доволна.  Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 1 057
От няколко месеца взимам храна от детската кухня в Студентски град. Като цяло, мога да кажа, че съм доволна. Случвало се е обаче (три, четири пъти), когато има боб и грах да не са сварени добре и да хрупат. Други забележки нямам. Храната не е солена, когато яденето е с месо, количеството му е прилично, десертите не са много сладки... Синът ми я харесва, хапва почти всичко.
Взимала съм храна и от "Ози". Храната им има по-различен вкус, особено десертите. Доволна съм и от тях. Но пък се е случвало, няколко пъти да ми донесат ядене, което има вкус на загоряло, което не ми се струва редно, имайки предвид цената на порцията за един ден.
Май не помогнах особено, но гласувам за тази в Студентски град.

# 3
  • Мнения: 1 733
Хер бебе. Много съм доволна, а бебко още повече Simple Smile Всеки ден има разнообразно меню и рядко се случва да има храна, която Калоян не харесва.

# 4
  • Мнения: 2 171
Джуниър меню. Храната е разнообразна, вкусна, в опаковки за еднократна употреба, така че не се занимаваш с бурканчета, доста е като количество. Има отделно меню за деца с алергии. Не готвят боб, грах, леща, най-много супа леща, но много рядко. Освен това разиграват разни томболи със записаните деца - например ние миналия месец спечелихме уикенд за цялото семейство на Боровец, а в хотела беше пълно с други деца, спечелили същото.

# 5
  • Мнения: 1 733
А Джуниър Меню имат ли сайт?

# 6
  • Мнения: 27 524
Не можах да гласувам. Ползвам кухнята на ул. Тича и съм доволна, да  Peace

# 7
  • София, ж.к. Стрелбище
  • Мнения: 163
А Джуниър Меню имат ли сайт?

http://juniormenu.com/index.html

# 8
  • Мнения: 1 733
Мерси   bouquet

# 9
  • Мнения: 213
Хер Бебе. Доволна съм. Дребосъчка си изяжда повечето от нещата. А и вариантът да носят храната вкъщи ми е много удобен.

# 10
  • София
  • Мнения: 2 298
И аз не съм гласувала - кухнята в Павлово. Миналото лято се опитахме да ползваме Джуниърменю, но беше почти в момента на появяването и имаше няколко организационни гафа от които беба остана гладна, а и нещо се мусеше на храната. Следващия месец пак ще пробваме ...

# 11
  • Мнения: 2 529
От няколко месеца взимам храна от детската кухня в Студентски град. Като цяло, мога да кажа, че съм доволна. Случвало се е обаче (три, четири пъти), когато има боб и грах да не са сварени добре и да хрупат. Други забележки нямам. Храната не е солена, когато яденето е с месо, количеството му е прилично, десертите не са много сладки... Синът ми я харесва, хапва почти всичко.
Взимала съм храна и от "Ози". Храната им има по-различен вкус, особено десертите. Доволна съм и от тях. Но пък се е случвало, няколко пъти да ми донесат ядене, което има вкус на загоряло, което не ми се струва редно, имайки предвид цената на порцията за един ден.
Май не помогнах особено, но гласувам за тази в Студентски град.

Мнението ми съвпада напълно, тъй като и аз съм вземала и от двете кухни Peace Ползвала съм и Хер Бебе, но не ми допадна

# 12
  • Мнения: 244
ДМК - ж.к."Дружба" - 1, и досега съм супер доволна.  Peace

можеш ли да ми кажеш къде точно се намира и на колко месеца мога да запиша бебока (сега сме на 5 месеца и 13 дена) аз съм от бусманци

Общи условия

Активация на акаунт