Бридж за начинаещи в интернет

  • 6 182
  • 13
  •   1
Отговори
  • France
  • Мнения: 726
Имам желание да се науча да играя бридж. Търсих в нета, но освен курсове по места, друго не намерих.
Ще бъда благодарна да ми дадете линк към такъв образователен, в краен случай да ми препоръчате книга.

# 1
  • Мнения: 1 629
И аз се включвам в търсенето. Опитвала съм се да се присламча към играещи и да се уча в движение, но не ме изтърпяха  ooooh! пешовска, попадала ми е само една книжка Първи стъпки в спортния бридж, но уви, нищо не поех  Blush

# 2
  • Мнения: 918
Записвам се Peace Още по-добре ако е за бавноразвиващи, че трудно ги схващам тез игри Tired

# 3
  • Мнения: 2 716
Дами, присъединявам се. Вече сме каре. Сага остава само някой да ни раздаде картите  Joy
Много искам да я науча тая игра. Но имам същият, като вашия проблем: никой не ще да ме учи.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 079
Търсех едно, намерих друго, което ви е интересно и което търсите вие.
Игри в интернет, с правила и т.н.
Най-отдолу е бриджът.

http://www.favorite-games.com/html/about_games.php

И тук пише нещо за бриджа .... Някаква програма ....
Нямам време да изчета всичко, ама вие се занимайте с това:

http://www.pagat.com/boston/bridge.html

Успех в обучението!  bouquet

Последна редакция: сб, 14 юли 2007, 10:40 от Radostin4eto

# 5
  • Мнения: 3 760
Запис!
Преди стотина години играех бридж, но сега бъкел не помня  Embarassed

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Аз толкова молех мъжа ми да ме научи, но да обяснява като за лаици, пробва се човека, но явно повредата си е при мен. Иначе сантасе (това дори не зная как се изписва) онлайн е доста забавно.

# 7
  • Мнения: 393
И аз се включвам в търсенето. Опитвала съм се да се присламча към играещи и да се уча в движение, но не ме изтърпяха  ooooh! пешовска, попадала ми е само една книжка Първи стъпки в спортния бридж, но уви, нищо не поех  Blush
започваш с тази книжка, малко е трудничка за начинаещи, но с консулатации с играещи бридж и мноооого практика ще стане.
Боже, колко ми липсва бридж. Спомням си преди години колко безсънни нощи сме имали (особено в сесия).

# 8
  • Мнения: 2 716
Снощи поиграхме квартален белот. Мойто мъж толкови силно викаше по мен  ooooh!  Joy Joy
Не съм следила играта. Много важно. Аз и да я следя, резултатът е същия.

# 9
  • Мнения: 94
Момичета, чак сега виждам темата:)
Радвам се че искате да играете тази велика игра Simple Smile Aз и мъжът редовно участваме по турнири и още по-често играем в софийския клуб. А между другото преди около месец български играчи на европейското първенство доказаха,че са най-добрите, печелейки надпреварата в двойковите турнири Simple Smile 
Препоръчвам ви два сайта
www.bridgebase.com
www.rpbridge.net
надявам се да ви харесат

# 10
  • Мнения: 2 716
Как да се организираме ида играем заедно?

# 11
  • Мнения: 918
Снощи поиграхме квартален белот. Мойто мъж толкови силно викаше по мен  ooooh!  Joy Joy
Не съм следила играта. Много важно. Аз и да я следя, резултатът е същия.

Той ли беше мъжът тази седмица Laughing

# 12
  • София
  • Мнения: 1 352
Записвам се.
Голям мерак имам да се науча, но около мен няма хора дето да я разбират тази игра. Освен това си мисля,
че като се учиш е добре да има с кой практически да прилагаш наученото, иначе само да си четеш книжки...
Супер, обаче и двата са на английски. Нямам толкова свободно време и английския ми не е чак толкоз добър,
че да изчета и да разбера всичко.

# 13
  • Мнения: 7 803
да се запиша

Общи условия

Активация на акаунт