запис на тонове

  • 776
  • 8
  •   1
Отговори
някой знае ли в каква граница са тоновете в 9-ти месец






-----------------------
Пиши на кирилица!

Последна редакция: пт, 13 юли 2007, 02:12 от Доня Туфиня

# 1
  • Мнения: 2
От около 120 до 160 уд/мин, но много зависи дали бебето се движи в момента на записа - това ускорява тоновете.

# 2
  • Мнения: 1 733
От около 120 до 160 уд/мин, но много зависи дали бебето се движи в момента на записа - това ускорява тоновете.
Peace

# 3
  • Мнения: 711
На мен вчера ми ги мериха (без запис) - бяха 151-154

# 4
  • Мнения: 490
Над 120, но зависи дали бебето спи или се движи Naughty

Леко раждане!

# 5
  • Мнения: 61
Честотата на детските тонове сама по себе си не е толкова важна, важен е ритъмът им. И при нормална честота плодът може да е в много лошо състояние. За това се правят записи с монитор. Записът трябва да е "къдрав", с постоянно променяща се честота на тоновете. Ако е права линия е много лошо, въпреки че пулсът на бебето е в нормалните граници.

# 6
  • Мнения: 525
Хм, незнам за честотата. Чувала съм, че трябва да е 120-140 или 150.  На мен дори ми казаха, че тонове се мерят едва през последната седмица. Дали е вярно,  незнам !?? Но  е факт, че съм в началото на деветия и доктора хич няма  и намерение да ги мери.

# 7
  • Мнения: 244
тонове се слушат когато установят че плацентата е узряла трябва да са между 120-160 удара в минута като записа се прави поне 10 минути

# 8
  • Мнения: 3 376
Но  е факт, че съм в началото на деветия и доктора хич няма  и намерение да ги мери.
Shocked
Какъв е тоя твоя доктор?

Общи условия

Активация на акаунт