Ожулих си колата- направо откачам от нерви

  • 3 893
  • 39
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 345
Много ми се иска да чуя нещо от някой на когото се е случвало. Най-големия ми страх се сбъдна Sad. На паркинг ме затснали от всякъде аз съм втора кола първата спряла точно на кръстовището за излизането,че и малко стърчеше на ляв завой точно на същата улица от дясно спрял и един бус, а улицата тяснааа. Опитвайки се с моя танк да не ударя буса със задницата ожулих другата кола.Радващото е че на нея нищо и няма ама си вдлъбнах задната врата малко. А и от там дето излязох от дясно пак кола абе едно тясно пространство оставено... Сега седя и се ядосвам защо и как можах да го направя яд ме е за колата яд ме е на пилешкия ми мозък изобщо реве ми се сигурно скоро няма да се кача да карам. Хубавото в случая е че собственика на колата излезе страхотен човек дойде и ме напътства как да се мушна ама с един такъв мил тон,че направо се очудих. И ми вика спокойно и твойта врата е здрава а аз -добре че другата кола е здрава майната му на моята.

# 1
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Абе,я не се кахъри за глупости. Изкривила си някаква си ламарина - голяма работа. Правиш си извод за друг път как не трябва да постъпваш и продължаваш!

# 2
  • София
  • Мнения: 6 360
ей, силните думи за нищо ги нямате.  Laughing
какво ли ще стане, ако ти смачкат калника? направо инсулт?

# 3
  • София
  • Мнения: 1 345
Ох хич не ми е за ламарината ами как да го обясня чувствам се като идиот, който нищо неможе. Страх ме е ами това елементарно нещо не прецених ами нещо по сложно ох . Имам чувството,че за нищо не ставам а другото се поправя голяма работа

# 4
  • София
  • Мнения: 4 866
Това на паркинг ли се случи? Няма ли някой, който да отговаря за паркинга и за начина, по който се паркира на него?

# 5
  • София
  • Мнения: 1 105
Споко бе човек. Случват се и такива неща, това не значи, че нищо не можеш Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 1 345
ей, силните думи за нищо ги нямате.  Laughing
какво ли ще стане, ако ти смачкат калника? направо инсулт?

Не съм се изразила добре не ми дреме за колата та и повече да беше. Яд ме е на себе си и се чувствам без мозък ей това ме яде ами ако бях повредила чужда кола моята си е моя все тая. Аз не робувам на кола и не ме е яд че е повредена ама хич

# 7
  • Мнения: 2 563
Много ми се иска да чуя нещо от някой на когото се е случвало. Най-големия ми страх се сбъдна Sad. На паркинг ме затснали от всякъде аз съм втора кола първата спряла точно на кръстовището за излизането,че и малко стърчеше на ляв завой точно на същата улица от дясно спрял и един бус, а улицата тяснааа. Опитвайки се с моя танк да не ударя буса със задницата ожулих другата кола.Радващото е че на нея нищо и няма ама си вдлъбнах задната врата малко. А и от там дето излязох от дясно пак кола абе едно тясно пространство оставено... Сега седя и се ядосвам защо и как можах да го направя яд ме е за колата яд ме е на пилешкия ми мозък изобщо реве ми се сигурно скоро няма да се кача да карам. Хубавото в случая е че собственика на колата излезе страхотен човек дойде и ме напътства как да се мушна ама с един такъв мил тон,че направо се очудих. И ми вика спокойно и твойта врата е здрава а аз -добре че другата кола е здрава майната му на моята.

Не съм драла колата, но седмица след като я купих, загубих джантата... Не се кахъри, това са си рисковете на шофирането на танкове в градовете на България. Никой не мисли за другия, заклещват те и това е.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 345
Това на паркинг ли се случи? Няма ли някой, който да отговаря за паркинга и за начина, по който се паркира на него?

Да и точно на този знам че паркира кой както си иска и уж за това се наместих на края обаче някой си решил да паркира до кръстовището извън паркинг местата. На паркин който е пригоден само за два реда коли от ляво и дясно дори са стигали до четири реда от което пък няма мърдане докато не дойдат собствениците на автомобилите зад теб. Уф а за отговаряне ми не се знае

# 9
  • София
  • Мнения: 1 345
Цитат
Не съм драла колата, но седмица след като я купих, загубих джантата... Не се кахъри, това са си рисковете на шофирането на танкове в градовете на България. Никой не мисли за другия, заклещват те и това е.

Ей точно това е, че никой не мисли другия как ще се оправя. Ей този човек направо ако го срещна някъде ще го черпя такова отношение от българин не съм очаквала направо страшно ме успокои. Очаквах в този момент да долети някой ербап и аз каквато съм мъничка направо и да ме натрепе разтреперих се направо от притеснение а той чак с усмивка айде сега на ляво айде на дясно побутна малко моята за да не се доповреди направо е за награда този човек  голямо Ч

# 10
  • София
  • Мнения: 4 866
Цитат
Не съм драла колата, но седмица след като я купих, загубих джантата...


Това пък как се случи? И какво направи - сложи резервната гума ли?

# 11
  • Мнения: 6 155
Цитат
Не съм драла колата, но седмица след като я купих, загубих джантата...


Това пък как се случи? И какво направи - сложи резервната гума ли?
Laughing И аз това щях да питам - как се губи джанта?  Crazy

# 12
  • Мнения: 2 563
Цитат
Не съм драла колата, но седмица след като я купих, загубих джантата...


Това пък как се случи? И какво направи - сложи резервната гума ли?

Блъснах се в тротоара.  Embarassed Нямаше нужда от гума, само джанта. Купих си нови 4 джанти и си ги сложих сама.

Мъжът ми оставя гадни бележки под чистачките, ако някой го заклещи.  Mr. Green

# 13
  • София
  • Мнения: 4 866
Цитат
Купих си нови 4 джанти и си ги сложих сама.


Кажи, моля те, как си монтира джантите?
Аз не бих могла да се справя сама.

# 14
  • Мнения: 5 622
Цитат
Купих си нови 4 джанти и си ги сложих сама.


Кажи, моля те, как си монтира джантите?
Аз не бих могла да се справя сама.

Никой не може да си сложи сам джантите. Предполагам става дума за капаци/тасове или там както се наричат  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт