Не може и секунда да е завита

  • 2 793
  • 72
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 500
Сега в горещините Моника спи само по боди без ръкав, винаги е спала боса. Спим в много малка спалня и ако не се отвори поне малко прозореца вътре става ужасно задушно. Креватчето на малката е долу ниско /кошарка/ и колкото и да е от прозореца влиза хладен въздух през нощта. Диването обаче не дава и за секунда да я завия. Като я завия /до кръста само/ и веднага се отвива, просто не търпи завивка, а сутрин краката са й ледени. И при мен съм я взимала да спи, но първо не искам да свиква, щото трябва вечно да спим отделно с татко й и второ няма никакъв ефект - пак се отвива. В спално чувалче да я сложа, дори лятно, ми се струва, че ще й е ужасно горещо и задушно, а тя и без това много се поти. Не знам вече какво да правя.
 ooooh! ooooh! ooooh!

# 1
  • Мнения: 7 821
Аз не бих правила нищо  Wink. Моите спят в отделна стая и вече не ставам изобщо през нощта, а също спят на отворен прозорец.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 1 665
Споко!Моята дъщеря цяла зима спеше отвита на температура 18-20 градуса, само по боди и памучна пижама. Сега спим на отворен прозорец и даже и не правя опити да я завивам, освен понякога рано сутрин, когато наистина става доста хладно.

# 3
  • Мнения: 3 447
И при нас е така... Бях свикнала горе-долу на всеки час да се будя и да го завивам, ужас  ooooh! Но сега попрестанах - виждам, че не настива, значи явно му е добре.

# 4
  • Мнения: 1 426
Нали телцето й е в бодито - няма проблеми.

# 5
  • Мнения: 27 524
Моят е същия. Процедирам така - слагам го без чувалче и към 4, като захладнее ставам и го пъхам. Ползвам лятно чувалче, то е само едно чаршафче и така не му е горещо.

# 6
  • Мнения: 922
аз също се тормозех с това завиване
ставах по сто пъти нощем, но никакъв ефект -пак се отвиват
и сега съм ги оставила така

# 7
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Не завивам и не съм ставала никога да завивам. В тези жеги...

# 8
  • Мнения: 17 407
НЕ ставам да завивам- ни зиме, ни лете.

# 9
  • Мнения: 2 957
При нас положението е същото.Дори и да го завия докато спи,някак усеща и моментално изритва чаршафчето.Примирих се.Явно така му е по-удобно и по-хладно.

# 10
  • Мнения: 728
Точно поради тази причина малкият спи в чувалче за спане и през зимата и през лятото. Лятното е много тънко, така че все едно е завит само с чаршаф.

# 11
  • Мнения: 5 246
Поради тази причина спи с чувал  Peace Не мога да ставам през 5 минути да го завивам. Уших му чувалче от хасе, за лятото, за зимата има друг по плътен  Peace

# 12
  • Мнения: 7 106
Такъв атрибут като завивка, колкото и да е тънка, лятно време при нас няма. Дъщеря ми спи по потник и отвита и няма сила на света, която да я накара да задържи завивка по себе си. Затова и не си правя изобщо труда за завивам  Grinning.

# 13
  • Мнения: 47 963
не ги завивам, но са здрави
аз ако спя и при 40 градуса без завивка на кръста, после се скъсвам от болки
не знам, ако е здрава я остави, много е горещо и на децата им е топло

# 14
  • Мнения: 179
 Милен вече спи в отделна стая. Сутрин чаршфчето е на топка. Никога не е спал нормално завит.
 Ако те притесняват студените й крачета, слагай и чорапки, но не я завивай. Или я обличай в тънка пижамка, но без боди и пак, не я завивай. Стаята ви е малка. Както вие така и малката, има нужда от въздух. Кожата й има нужда, да диша.

Общи условия

Активация на акаунт