Къде е Ани Салич?

  • 6 734
  • 93
  •   1
Отговори
  • Мнения: 203
Чудя се защо не е на екран - в отпуск ли е или има нещо друго?

# 1
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Сега и тя ли е изчезнала newsm78
Можеби е в отпуск Thinking

# 2
  • Мнения: 2 013
Лято е, ходи се на море, и телевизионните водещи са хора, полага им се море. Иначе не знам къде е Салич, не ме интересува, но чак пък тема да пуснете, че някой го няма на екран през юли...

# 3
  • Cофия
  • Мнения: 1 211
Ани Салич е с мъжа й на острова на Сървайвър, нали той е продуцент. smile3503

# 4
  • София
  • Мнения: 1 074
Много е гнусна, миличката. Просто не мога да я понасям. Дано повече не се върне.

# 5
  • Мнения: 1 187
Ани Салич е с мъжа й на острова на Сървайвър, нали той е продуцент. smile3503
И аз така знам.. Rolling Eyes

Четох в някакъв вестник,че дори не предупредила шефовете си,а директно им съобщила че заминава.. Подсмихнала се,след като чула че ако замине я чака уволнение+неустойки.Едвам навили Ирина Алексиева да води централната емисия,жената си планирала отпуската все пак..На мен ако ми врътнат такъв номер,незнам.. Close
И всичко това не от любов към авантюрата и яденето на голи охлюви,а за да спаси семейството.Бранко бил хлътнал здраво по някаква... агейн. Анини работи... Crazy

# 6
  • Мнения: 2 013
Жълтите вестници какви ли не истории измислят...

# 7
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 459
[.Едвам навили Ирина Алексиева да води централната емисия,жената си планирала отпуската все пак..

Ирина,ама Костадинова

# 8
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 205
Салич си пече някъде едрото дупе. не я мислете толкова Simple Smile

# 9
  • Мнения: 1 187
[.Едвам навили Ирина Алексиева да води централната емисия,жената си планирала отпуската все пак..

Ирина,ама Костадинова

Да де,поправка.Той бизнесът ту идва,ту си отива.. Mr. Green




# 10
  • Мнения: 1 113
Мъжът й е словенец, Divana, той, Жорето затова я прати в Косово  Simple Smile
И аз бях чела някъде, че била с него за снимките на Сървайвър. Той май е продуцент на шоуто.

# 11
  • Мнения: 2 013
Мъжът й е словенец, Divana, той, Жорето затова я прати в Косово  Simple Smile
И аз бях чела някъде, че била с него за снимките на Сървайвър. Той май е продуцент на шоуто.
Мъжът й Бранко Салич е сърбин. Първото си дете е родила в Белград през 1999 г., даже бомбардировките ги бяха застигнали там, докато е лежала за задържане. 
Но в момента сърбин трудно припарва в Косово. А местните сърби живеят в анклави, откъдето излизат само с охрана от КФОР.

# 12
  • Мнения: 1 113
И аз си мислех, че е сърбин, но Гугъл ми каза, че е роден в Словения. Както и да е, мерзавецът се опита да вкара малко черен хумор според мен.

# 13
  • Мнения: 2 013
И аз си мислех, че е сърбин, но Гугъл ми каза, че е роден в Словения. Както и да е, мерзавецът се опита да вкара малко черен хумор според мен.

Може и да е роден в Словения, но да е етнически сърбин. В бивша Югославия, преди разпадането в началото на 90-те, всеки е живеел и работил, където си иска. И после настанаха едни драми...  Доскоро сърбите и хърватите имаха визи помежду си.
Сега ще поровя в гугъл и аз.

# 14
  • Мнения: 2 013
Искаш мнението ми за сърбите според мен или или или

Сърбите са недоволни от всичко, мразят всичко, дори и себе си. Селяни са, не знаят къде се намират. Езикът им звучи вероятно най-селски от всички славянски езици, което си е постижение тъй като във Варна например говорят адски селски език.

Личното ми мнение е, че трябва да има ембарго за Сърбия и да няма никаква връзка с останалия свят. Да си мислят, че навън е война...абе да живеят в Ъндърграунд и всичко ще бъде наред.

Ми те си живеят в Ъндърграунд - и в Косово, и в Сърбия. Дълги години им е....а майката, но пък и те помагаха да им я таковат, щото са дървени глави... Но има сърби, които са ми легнали на сърцето. А за езика им - не си прав. Баш ми е драг.   

Общи условия

Активация на акаунт