На 1г. и 1м. храненето е кошмар!

  • 451
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 013
Мами, помогнете да разреша един голям проблем- бебка е на 1 г. и 1м. и се храни вече с почти всичко. Но храненето е трудна работа за мен- винаги трябва да я забавлявам докато се храни и вече се изчерпах с импровизациите. Знам, че това е лоша привичка, но единствения начин да хапне нещо е докато се разсейва. Посъветвайте ме как да се справя!
 Cry

# 1
  • София
  • Мнения: 6 965
Аз и до момента съм така  Confused. Опитвах да го оставям гладен, няма проблем - седи си детето само на водичка, пробвах с различно подреждане на храната, фигурки - не и не. Свикнах си, да се правя на циркаджийка, да давам книжки, играчки, детски филмчета - порочен кръг. Аз не се справих, но на теб желая успех.

# 2
  • София
  • Мнения: 15 198
Същата работа бяхме до скоро.

За Иво всяка минута, отделена за хранене, е пропиляна напразно. Къде-къде по-важно му е да се занимава с нещо друго.
Напоследък, обаче, все по-често се случва да седне на масата, за да се храни.

# 3
  • Ямбол
  • Мнения: 505
Ще следя темата.Това все едно аз съм го писала за моята дъщеря.

# 4
  • Мнения: 640
И ние сме с Га-га(та) (т.е. GSM Grinning)в ръка,зада седим мирни на столчето за хранене.Ще следя темата

# 5
  • Мнения: 327
Всичко написано се отнася и за нас bowuu.Вече 2месеца е мъка да се храним. ooooh!Тя иска и да яде сама-дърпа лъжицата,бърка в купата,като не й даваш,започва да крещи,а после силно и дълго да реве.
Разбирам какво ме чака още дълго #Cussing out!

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
На вашата възраст ни помагаха рекламите/имах записани/,след това рисувахме с моливи,GSM,дистанционното....Пробвай да и дадеш виличка или лъжичка да се храни сама и докато тя се опитва да го прави ти с друга лъжичка да храниш/при нас не стана/.Все ще се храним със забавления,но тя може вече и сама и понякога просто не гледам какво прави.Колкото-толкова.

Общи условия

Активация на акаунт