Магнолиите - Приморско ???

  • 2 584
  • 6
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 201
Извинявам се ако някъде е имало нещо по темата, но аз не успях да намеря инфо за лято 2007.

Някой ходил ли е скоро в х-л Магнолиите Приморско и какви са впечатленията ви? Искаме ол инклузив. Излиза 184 лв на ден за нас и детето (тя е безплатно). Не е малко, но не е и над 250 лв. По-важното е да си струва. Как е хигиената, тишината, храната, детските забавления...??? Предварително благодаря!!!

# 1
  • София
  • Мнения: 1 442
Хотелът не е лош, била съм там преди около 4-5г , когато беше съвсем нов. Приятно е - отделен е от другите хотели, няма шумотевица наоколо. Има си басейн, не съм ползвала ол инклузива . Единствено ми беше направило впечатление, че стаите са малки, може би има различни видове. Ние бяхме на нещо като инфотур, и предполагам са ни настанили в най-лошата възможна, без тераса:)

# 2
  • Мнения: 1 426
тука е обсъждан http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=194420.msg4087744#msg4087744
да допълня, че анимация имаше са мо за французите
Не знам за какво ще плащате ол инклузив, но в действителност най-вероятно става въпрос за "пълен пансион", а не ол-инклузив.
Комплекса е добър, т.е. приятно откъм интериор.

# 3
  • София
  • Мнения: 679
Бяхме в Магнолиите за 10 дни върнахме се в неделя. Впечатлението ми е следното- подходящ за малки деца  поради затвореността на комплекса имаш всичко необходимо детски басейни и детска площадка минуса му е анимацията изцяло на френски, близо е до плажа, който е един от най-спокойните на които някога съм ходила. Като цяло обслужването им беше на ниво, не предлагат олинклузив, а пълен пансион т.е закуска, обяд и вечеря, като на обяд и вечеря се включва само вода и вино като напитки. Храната беше отлична първите няколко дни докато имаше доста голяма група французи, но накрая на почивката асортиментът намаля. За майките с бебчета имайте предвид, че ползването на бебешка кошарка се заплаща допълнително, като за това аз не бях предварително уведомена и си представете на вечер по 6лв, а на нас ни трябваха две кошари, та така с тези пари можех да си купя още една, хвана ме яд, защото щях да си взема нашите две от вкъщи имахме достатъчно място в колата.

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 201
тука е обсъждан http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=194420.msg4087744#msg4087744
да допълня, че анимация имаше са мо за французите
Не знам за какво ще плащате ол инклузив, но в действителност най-вероятно става въпрос за "пълен пансион", а не ол-инклузив.
Комплекса е добър, т.е. приятно откъм интериор.

Благодаря за отзивите!!! А това обсъждане го бях видяла, но няма коментари за 2007.

Явно мъжът ми не е разбрал, че не е ол инклузив, а пълен пансион, но това няма значение, все пак става дума за обяда и вечерята. Никога не сме били в Приморско - тази година ще се пробваме (иначе и аз го свързвам с Биг Брадър). После ще пища отзиви.

# 5
  • Мнения: 3 271
Ходихме в края на Май за 4-те почивни дни. Хареса ни, но не е точно семеен тип както си го представях предварително. Чисто е, красиво, анимацията е само на френски (но ние гледахме представленията, децата ги харесаха въпреки, че не разбираме езика), няма занимания за децата както пише в офертите. Казали са ти за това, че е пълен пансион, иначе храната е хубава. Всичко извън това се плаща допълнително, дори Интернета, и то е на доста солени цени. Не знам как е плажа през лятото, но в края на май бяхме почти само ние там, което страшно ми хареса. Не обичам тълпите  Embarassed и въпреки студената вода почивката ни беше пълноценна.
Хотела не е в Приморско, а до бившето ММЦ, така че е много тихо и спокойно, което за мен беше голям плюс
Бяхме в стая с 2-те деца, беше достатъчно просторно, което ме изненада приятно. Но още като резервирах ми казаха, че има само няколко подходящи стаи.

Приятно море!

# 6

Общи условия

Активация на акаунт