прокървяване между две менструации

  • 4 666
  • 12
  •   1
Отговори
Здравейте! Нова съм във форума ви, и моля да ме извините ако питането ми се повтаря или нещо бъркам! Имам проблем. На 21 години съм, ако има знчение. Имам горе-долу нормален цикъл, случва се да ми закъснее 2-3 дена или да подрани, но смятам в рамките на нормалното. За последен път ми дойде на 22.06, нормална менструация. Но на 9.07 прокървих. Отначало беше кафеникаво и гъсто, сега е по-нормална кръв, но е в мн малко количество, така че не мисля че това е нормалната ми менструация. Нямам болки в корема, кръста или гърдите, а в мензис обикновено имам. Секс за последно правих на 29. 06 - последен ден от менструацията ми, с презерватив, и не мисля че е имало гафове, но знам ли... Питането ми е- на какво може да се дължи това кървене? Нормално ли е? Може ли да е симптом на бременност? Правих си тест(лентичка) на 10-тия ден от последния ми полов акт, беше отрицателен, но все пак мн се тревожа. Утре съм на лекар, но дотогава имам чувството, че ще се поболея. Сега кървя пак малко. Моля ви, споделете мнение, опит, ще съм ви адски благодарна. Мерси, на тези, които прочетоха темата ви и лек ден
Съжалява, че и тук пускам темата си, обаче съм адкси отчаяна... Моля ви за помощ!

# 1
  • Мнения: 4 324
Темата ти не е за "Проблемно забременяване"!

Иди на лекар, за да ти каже какво е това, защото и да в и да не е бременност, не е нормално!

# 2
  • Мнения: 4 302
Случва се понякога да има такъв къс цикъл. Възможно е да е от задържан фоликул, който не се е спукал и е станал на малка кистичка, а когато тя се спука ти идва менструацията.
Не се тревожи излишно, при прегледа ще се види Peace

# 3
Мерси за отговорите Simple Smile Наистина утре ще стане ясно какво е, дано не е нещо лошо...

# 4
  • Мнения: 809
Някои жени прокървяват по време на овулацията. Може и това да е.

# 5
  • Мнения: 1 817
Аз пък последните 2 месеца имам кафеникаво зацапване...

# 6
Zdravey az mislya che imash hlamidiya,pi6i kakvo ti kazaha doktorite.

# 7
zdraveite na 20g sam i si imam problemi s cikala ot nqkolko godini otna4alo zabelqzax 4e e ot smqna na klimata i silno pritesnenie.Vazmojno li e na tova da se dalji kravote4enie na 17 den sled cikala?predi se slu4va6e mn rqdko,no sega prez 2-3 meseca ima li opasnost da nqkakvo zabolqvane?6te vi bada blagodarna ako mi dadete nqkak otgovor ili savet Simple Smile

# 8
имала съм такъв проблем с прокървяване между цикли прави се нещо като кюртаж и дотам е много лека манипулация

# 9
  • София
  • Мнения: 708
И на мен ми се е случвао 1-2 пъти, около овулация. Лекар ми каза че било високо ниво на прогестерон, поради което лигавицата на матката набъбва повече и в един момент просто прокървява.

# 10
ужас длед като го прочетох на др ден и на мен ми се случи пих чай от хвощ и засега няма нищо

# 11
zdraveite iskam da popitam newto koeto mnogo me pritesnqva.tozi mesec mi doide na 5 avgust sled koeto na 21 avgust otnovo imam nqkakvo kravote4enie no mnogo oskadno i bledo rozovo ne e kato normalnata menstruaciq . t.k o4akvam 4ak na 5 septemvri da mi doide cikala mnogo mi e redoven.za parvi pat mi se slu4va tova.dali ne e nqkakvo zabolqvane.blagodarq vi predvaritelno.

# 12
  • Мнения: 1 303
Нали знаеш,че само гинеколог може да ти отговори Peace Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт