Телефонни разговори по интернет?

  • 1 810
  • 29
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 397
Пускам темата тук, защото ми трябва спешно отговор а тук влизат най много потребители, моля модераторите ако е възможно да не я местят  Praynig
Искам да питам провеждате ли телефонни разговори през нета както може през скайпа или някъде другаде, та как става номера да ме светне някой.
И чух, че се продават някакви карти като примата за да си заредиш примерно както е скайпа, а не да ползваш банкова карта. Та имали такива карти и от къде мога да купя.

Благодаря на всички за отговорите найстина ми е много спешъл   bouquet

# 1
# 2
  • София
  • Мнения: 175
Аз използвам justvoip и internetcalls. Погледни на сайтовете им.  Flutter

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 1 433
Ползваме и  VoipBuster и Skype...Предплащаме разговорите с кредитна карта  Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 4 397
petmil сега ще погледна сайтовете  Hug
Vesito и аз исках през скайпа ама нямам в момента кредитна карта  ooooh! и затова търся нещо друго без кредитна.

А това VoipBuster го намерих, ама как се борави с него  newsm78

# 5
  • Мнения: 2 178
И мен ме интересува... Rolling Eyes

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 1 433
Кимба, ами по същият начин, като със Скайп се работи и с Войпа...Да ти кажа ще погледна точно как беше като се прибера, че съм на работа и ще ти пиша на лични Peace

# 7
  • Мнения: X
За Скайп може да се плати и по банков път, само че плащането минава през Moneybookers.
За VoipBuster също между другото, аз лично преди време точно за него така платих, защото цените им бяха (а май и все още са) по-изгодни от тези на Скайп, а имаха и някакви безплатни минути в първите месеци.

# 8
  • Мнения: 1 771
И аз да попитам какви са таксите?

# 9
  • Мнения: 524
Да се запиша, че ме интересува.

# 10
  • Мнения: 239
И аз ще следя Thinking

# 11
  • Мнения: 2 759
                      И да се обадите после да кажете как е  Mr. Green

# 12
  • Мнения: X
И аз да попитам какви са таксите?


Таксите на кое? Simple Smile

# 13
  • София
  • Мнения: 4 397
Така да докладвам аз каква я свърших  Mr. Green
Като не успях да намеря карта за скайпа и VoipBuster, а това с банковия път хич и не знам как става. Минах през един офис тук на тези интернет тел. и от там ми дадоха една карта с пари като примата и в тяхната страница има програма която се сваля и вчера се чух с мъжО  Heart Eyes

http://planetphone.net/modules.php?name=priv-xl

# 14
  • Мнения: 6 167
аз използвам воипстънт , купувам кредит ( 10 евро) и говоря с БГ за 0,015 евро-цента на минута.
кредита купувам с карта директно от сайта.

Общи условия

Активация на акаунт