Искам да попитам

  • 572
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 353
От каква възраст започнахте да давате на децата си шунки,пастети,ястия с купешка кайма,пушени меса.салами,кренвирши и всякакви там производни?Не съм давала досега и нямам намерение скоро да давам но взе да ми става любопитно кога започват да дават повечето майки такива храни.Понеже вече от няколко места чувам че дават на децата си само аз ли съм с някакви предразсъдъци или не? Rolling Eyes

# 1
  • София
  • Мнения: 15 216
От изброените Иво е ял само шунка, филе и кренвирши.
Не се сещам кога точно ги дадох за първи път, но във всичик случаи е било след 2,5 годишшната му възраст.  newsm78

# 2
  • Мнения: 4 668
Пастети , салами и кренвирши аз самата не понасям и не смятам въобще да му давам  Naughty
На около година и 3-4 месеца му давах шунка , филе , кашкавал ... Малко по - късно е хапвал и луканка .
Вече давам купешка кайма  Peace Не му е станало нищо .

# 3
  • Мнения: 1 877
Абе давали сме от тази възраст горе-долу,но вече ги избягваме и купуваме само шунка,рядко кренвирши,а салам изобщо не даваме

# 4
  • Мнения: 27 524
След година и половина.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 457
Пастети, кремвирши, шунки и пушени меса не давам и не смятам скоро да дам  Stop Но е опитвала луканка и понякога готвя с купешка кайма  Simple Smile

# 6
  • Мнения: 397
След година и половина.
Да! Единствено съм против пушените меса и кренвиршите.

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Досега Тери е хапвала само кайма/на мусака/.

# 8
  • Мнения: 3 500
Моника ходи на ясла, така че е може би е яла някои от изброените. Вкъщи не яде, щото и ние рядко ядем.

# 9
  • София
  • Мнения: 298
Шунка и филе хапва от 1-2 месеца, значи година и половина. Суджук и луканка е опитвала. Кренвирши, пастет, салам не мисля да давам, освен инцидентно. Готова кайма яде отвреме-навреме, когато готвя с такава. Не всеки път имам възможност да смилам месо в месарница.

Общи условия

Активация на акаунт