Магнитна вода

  • 8 963
  • 12
  •   1
Отговори
Здравейте читателки,
може ли някой да ми каже пробвал ли е "магнитна вода" и ако да какво му е мнението. Чух че лекувала болести, но никъде по аптеки не можах да намеря. Ако някой знае от къде мога да си намеря и на каква цена, ще съм благодарна да напише.

# 1
Ако се очаква от самата вода да има магнитни свойства.... newsm78 Ще трябва да си препрочета пак учебника по физика.
Ако водата е била държана в магнитно поле, то трябва да има някакви частици в тази вода, които да имат магнитни свойства. Описани ли са в съдържанието тогав тези частици?

Да не би на някой екстрасенс да му е хрумнала идеята да бутилира вода?

# 2
  • в сбъднатите мечти
  • Мнения: 278
Лично аз не съм ползвала магнитна вода, но съм чела за благотворното и влияние върху организма.
Не съм чувала да се продава готова магнитна вода, но разглеждах магнитна фуния, чрез която можеш да получиш такава.
Ето ти линк към сайта на магазина, там ще прочетеш и повече информация - http://www.samozdrav-bg.com/5.31.0.0.1.0.phtml

# 3
  • Мнения: 1 737
Аз изпих големи количества в рамките на месец преди години, абсолютно никаква промяна в никакъв аспект не съм усетила.

# 4
  • Мнения: 2 761



  Много интересен линк,благодаря.Ще посетя магазина при възможност.

# 5
Ако се очаква от самата вода да има магнитни свойства.... newsm78 Ще трябва да си препрочета пак учебника по физика.
Ако водата е била държана в магнитно поле, то трябва да има някакви частици в тази вода, които да имат магнитни свойства. Описани ли са в съдържанието тогав тези частици?

Да не би на някой екстрасенс да му е хрумнала идеята да бутилира вода?
Sick

# 6
# 7
  • Мнения: 1 559

 #Crazy
Трябва да се забрани изпращането на постинги само с емотикони. Много шизорфенично "изказване" си спретнал/а. Не виждам смисъл да се разводняват темите с безсъдържателни постинги.

# 8
  • Мнения: 1 817
Ако става въпроси за магнитната вода, която се прави с помощтта на магнитната чаша, то това са щуротии!

# 9
  • Мнения: 255
Магнитни чаши продават в китайските магазини.

# 10
  • Мнения: 393
За магнитната вода не знам дали помага ама дядо ми си прави с една магнитна гривна, тя по принцип служи уж за кръвното да нормализира, но ако например напълниш 0,5 л шише с вода от чешмата и сложиш гривната около шишето ставала магнита за около 20 минути. Аз лично наблюдения нямам ама дядо ми казва че гривната помагала. Аз лично мисля че е на психологическа основа, но това е моето лично мнение  Peace

# 11
  • Мнения: 327
Има безплатна литература на спиралата. нет или бг - как да направиш такава вода. Но става в два съда с електричрство, аз си изтеглих книгата, но не е толкова лесно изпълнението. т.е. не е трудно, но отнема време.

# 12
  • Мнения: 5
преди няколко години използвах магнитна вода за възстановяване от операция. правех си промивки с нея и ефект имаше

Общи условия

Активация на акаунт