Малко околоплодна течност...

  • 1 191
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 167
Здравейте, вчера ходих по мое желание /на 30 год. съм/ в Университетска болница Варна, в Лабораторията по генетика за БХС . Пери това бях при д-р Кеновска на подробен ехограф. Аз сам в 16-та г.с. Слава богу с бебо всичко е наред, но Кеновска ми каза, че според нея имам малко количество околоплодна вода и ми каза да отида при специалист АГ за консултация. Утре ще ходя при доц. Балев на 3D видеозон и се нядавам да няма проблеми. Все пак искам да ви питам на някого това случвало ли му се е , как се процедира и ......има ли опасност за бебо. Доста се притесних и изчетох това което успях да намеря в нета по този ?. Естествено от днес съм на 3 л. вода на ден:)
Споделере моля опита си. newsm78 Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 6 164
Ами не е хубаво, но зависи колко малко е "малкото" вода.
Понякога бърка ехографа, понякога е така, но това се нормализира. Една позната така я изплашиха здравата, наистина беше намаляла, но месец по-късно всичко вече беше наред - беше се възстановила. Така, че не се притеснявай.

# 2
  • Мнения: 554
Не се шашкай, и мен ме бяха стреснали така, изплаках си очите, а накрая се оказа, че няма нищо такова  #2gunfire малко били водите, как ги изчисляват  newsm78 колкото по-малко е бебето толкова по-малко са водите, само не се притеснявай и мисли позитивно за да не тормозиш бебо  Naughty

# 3
  • Мнения: 1
привет,
моля препоръчайте ми спешно качествени специалисти по темата с добър апарат за фетална морфология?  Rolling Eyes благодаря!  bouquet

# 4
  • Мнения: 117
Здравей. И мене ме бяха наплашили така по едно време. Лекарката разпореди да пия повече "белтъчни течности" - прясно мляко, айран и пр. За водата казаха, че не върши работа, понеже се изхвърля от организма и не е в състояние да увеличи количеството на околоплодната течност. Насилих се (не понасям мляко) и на следващия преглед вече всичко беше наред - водите си бяха в нормални количества, от тогава до сега вече 4 месеца не се е повтарял проблема. Дано да е същото нещо при теб. Пожелавам ти успех.

Общи условия

Активация на акаунт