Hmmm...Dve interesni temi

  • 3 231
  • 9
  •   1
Отговори
Zdraveite !!! Purvo iskam da pozdravia  suzdatelite na tozi forum   superuu  Mislia ,4e e dosta yspeshen !! Te purva she ima razvitie,kogato pove4e budeshti roditeli i nastoiashti osuznaiat neobhodimosta i poleznosta na pove4e kontakti,suveti i t.n...
Za da buda 4esten dosta se smiah na nakoi tatkovi mnenia ( v dobria smisul   angel008 )
Taka!! zna4i mi e mnogo lubopitno kakvo e vesheto mnenia mami i tatkovzi po dve temi --     ideauu S kakvo rajdaneto za vas promeni ili she promeni otnosheniata v semeistvoto  i vas samite Drunk

..i    vtorata tema  e  ....Az imam edin lubim pevez ,koito ima fraza ot pesen,4e mejdy mujete i jenite ima---Love and hate relationship---  ima li takova neshto spored vas  umnikuu


Jelaia ne vsi4ki veseli plaznizi i mnogo zdrave!!   ura

# 1
  • Мнения: 204
Цитат на: M_ack
 mejdy mujete i jenite ima---Love and hate relationship---  ima li takova neshto spored vas  umnikuu


ima edna mnogo tykna granica mejdu lubovta i omrazata  Shocked ako imash vazmojnost gledai tozi film :
http://www.imdb.com/title/tt0117891/

moje da go svalish ot tuka http://free.techno-link.com/Dobrincho/.../A%20Twin%20Line%20Betw … ove%20And%20Hate/

moje da ti dade niakakyv otgovor Simple Smile)

wellcom  ura

# 2
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Kakvo se promeni li ?
Ami nqmame tolkova mnogo vreme za nas . I ima oshte edin koito da obi4ame .

A tova za omrazata pomejdu ni , ne znam , za sega u nas q nqma , dano skoro ne ni idva na gosti , no lubov i priqtelstvo se namirat . Dano po dylgo sa postoqnni posetiteli na na6iq dom Wink

# 3
  • Мнения: 70
Ще ти кажа  какво бъдещото раждане на моята съпруга промени в нас и в нашите отношения.
Това ще бъде първото ни дете и двамата много се вълнуваме. Четем много литература на тази тема и обсъждаме развитието на бебето. Съветваме се с по опитните и минали по този път родители. Понятието "лично време", почти се изгуби от графика ми. Планувам всяка почивка и свободна минута с мама. Посещаваме доктора за консултация и магазините за бебешки стоки, заедно. Обсъждаме промените, които ще направим в жилището, където ще заведем бебето. И всичко някак си доби смисъл, когато в отношенията между двама ни се появи трети. Малкото човече, което буди майка си понякога в пет сутринта за да и напомни, че това е краят на егоизма и сега вече има някой друг, за който ние трябва да се грижим. Тя от своя страна буди таткото, за да му покаже как бебето рита и така утрините не са такива каквито бяха.
Но честно да ти кажа това започва да ми харесва. Така живота ни е по пълноценен. Сформира се една семейна атмосфера, в която взаимно си помагаме като приоритет има естествено тя, тъй като човечето е в нейния корем. Тя лесно се измаря и като постои повечко права краката и оттичат затова всяка вечер се налага да ги масажираме и това доста я облекчава. Мажем корема, гърдите и дупето с кокосово масло против стрии, за да не си развали фигурата нашето мамче  и да изглежда добре. Така че си имам доста допълнителни занимания откакто сме бременни.
Но не се оплаквам както ти казах, харесва ми Laughing и мисля, че е по добре двамата да се борим заедно с проблемите, защото това сплотява семейството и то израства.



Отностно втората ти тема бих казал:
Този живот е измислен да се живее от двама.
Трудно е да се пребориш със собственият си егоизъм и да допуснеш някой друг в твоя свят. Тези които успяват са възнаградени да живеят в хармония. Според мен тя стои в основата на взаимоотношенията между мъжа и жената.
Не се ли казва на това да срещнеш своята сродна душа?

# 4
Има един друг момет. Преди раждането любовта е много силна, ама след това не винаги.
Говори се повече за приятелство. Особено ако мама наддаде- в днешни времен това много трудно го изживяват татковците.

# 5
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Az iskam da popitam e kakvo kato nadade mama?

Tati ne moje li da i syzdade usloviq da  vyzvyrne figurata si kato tolkova dyrji naneq ?

Ta nali zad obvivkata vse pak pak si e TQ . Lubimata jena?

Az ne naddadoh no si mislq 4e dori da si bqh pak malkiq pras4o shtqhme da sme si dobre trimata  Simple Smile  Simple Smile

# 6
  • Мнения: 6 315
Това, че сме създали нещо толкова хубаво с толкова много любов означава, че след като се появи единственото нещо което ще се промени у нас самите е да станем по-отговорни. Сега съм вече в средата на осми месец и все повече се вълнуваме за раждането, за посрещането на човечето на този свят.

В самите ни отношения надявам се нищо няма да се промени или ако все пак нещо се промени - надявам се да е в положителна насока. Може би вече няма да имаме толкова време един за друг, но все пак сме решили да бъдем родители, така че трябва да си поемем отговорността. Simple Smile

За Love and hate relationship мисля, че става дума по принцип. М/у двама души не могат да присъстват едновременно и двете чувства. Или едното, или другото. Аз обичам да обичам и предпочитам любовта  hug  Heart Eyes .

Цитат
Има един друг момет. Преди раждането любовта е много силна, ама след това не винаги.
Говори се повече за приятелство. Особено ако мама наддаде- в днешни времен това много трудно го изживяват татковците.


Това е нелепо! В интерес на истината мъжът ми даже ми се кара като се затюхкам какво  261uu  съм станала и ми обяснява как не трябва да се притеснявам и че имам достатъчно време след като родя да отслабна. Любовта си е любов и ако е достатъчно силна след раждането може би е по-нормално да се засили, а не да отслабне  Simple Smile  Simple Smile  Simple Smile

# 7
  • Мнения: 1 731
Здравейте мами и татковци! Laughing
Имаме две деца -прекрасни слънчица-и мога да кажа че нито за миг през това време на бременности не съм преставала да обичам съпруга си.Даже мога да кажа,че след като се роди синчето той направо се побърква от любов по мен,пък и аз по него. Stuck Out Tongue Да ,наистина че ни остава малко време за нас самите,защото колкото пъти седнем да си говорим вечер-все разговорите се въртят за и около децата,но не съжаляваме и не се упрекваме-там е чарът на връзката ни.На моменти се питаме как сме живяли преди без децата си Wink .Така че една бременност и впоследствие едно дете не би трябвало да променят отношенията между двама души ,ако там наистина има любов. Embarassed

# 8
  • Мнения: 3 569
Едно ще кажа- откакто е бременна моята принцеса я обичам още повече. След като роди, любовта ми ще се насочи предимно към бебока, а жена ми - ще я обичам докато съм жив!

# 9
  • Мнения: 3 569
Ахиле, не ни правиш голяма услуга като казваш, че масажираш жена си Wink Мисли и за нас по дяволите Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт