Въпрос за памперсите и плажа?

  • 2 042
  • 38
  •   1
Отговори
  • Мнения: 206
Въпросът ми е как стои детето на плажа когато още е с памперси. Не мисля че е удачно да пусна детето голо/от хигиенна гледна точка/ и да позволя да причинява неудобства на другите плажуващи. Има ли някакви водо-непропускливи гащички или нещо друго с което обувате децата, защото с памперс също не е удачно - при положение, че детето се мокри непрестанно??? newsm78
Ще се радвам да науча как процедирате вие?

# 1
  • Мнения: 967
Купи му памперси за плаж - специално сасъздадени за ситуации като твоята - хем памперс, хем водонепропусклив. Във всички по-големи магазини ги има.

# 2
  • Мнения: 371
Бих го пуснала голо детето без никакви скрупули.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 2 385
Купи му памперси за плаж - специално сасъздадени за ситуации като твоята - хем памперс, хем водонепропусклив. Във всички по-големи магазини ги има.
и аз използвах такива, когато Дария беше малка. Голо от хигиенна гледна точка не е удачно-дупето се пълни с пясък.

# 4
  • Мнения: 206
Купи му памперси за плаж - специално сасъздадени за ситуации като твоята - хем памперс, хем водонепропусклив. Във всички по-големи магазини ги има.
Така ли да ги търся като памперси за плаж? Имат ли някаква марка или са само един тип?

# 5
  • Мнения: 52
и аз се включвам в темичката.в понеделник заминаваме на море и се чудех дали да пусна малката с памперс или гола.тя е на 6 м.и не е мн.удачно да е по голо дупе,защото не се знае каква изненада ще поднесе,пък и не е хигиенично.не бях чувала за такива памперси.дано ги намеря

# 6
  • Мнения: 2 309
Дъщеря ми си беше с бански, ако се напишка голяма работа, във всички случаи обаче спасение от пясъка няма, все се навира в дупето. Голо дете на плажа е често срещана гледка, но аз никога не бих я пуснала така от хигиенна гледна точка.

# 7
  • Мнения: 2 197
Памперсите за плаж не са водонепропускливи - предполага се, че задържат само ако-то вътре. Като взлезе детето с тях във водата и те се пълнят с вода.
Аз бях в същата дилема преди да отидем тази година за първи път на море с дъщеря ми. Даже пусках тема за памперсите. Издирвах найлонови памперс-гащи, за да не пропускат водата като другите. В крайна сметка намерих, но установих,че не вършат работа, защото пропускат отвътре-навън, когато се напишка. Обикновените памперси също се пълнят с пясък. При това положение не виждах смисъл да запарвам дупето на малката с тях. И в крайна сметка дъщеря ми изкара първото си море гола. Няколко пъти се изпишка на пясъка, един път се изака. Всеки път чинно си събирахме замърсения пясък и го изхвърляхме. Надявам се, че не сме причинили неудобство на плажуващите, но за момента не виждам какво друго да направя.

# 8
  • Мнения: 524
Има такива гащички на "Хъджис" , но и ние не сме ползвали, детето си ходеше голо, не вярвам някое дете да пречи на някого.

# 9
  • Мнения: 1 032
Мойта ходи гола на плажа, миналата година когато ползвахме памперси също беше по голо дупе. С каквото и да обуеш детето от пясъка няма да го спасиш, пък след това така или иначе ще го изкъпеш. Що се отнася до пишкането и акането- възрастните най- редовно ползват морето за тоалетна, кучетата на плажа също правят всичко на пясъка. Ако се изпишка, просто полей с вода, детската урина не е като на възрастен или на животно, пък за акането- нали ще си носите лопатки за плажа Mr. Green Ще ги ползваш и после в торбичка.

# 10
  • Мнения: 3 216
И аз сьм в голяма чуденка по този вьпрос и темичката ми е много полезна. Hug

# 11
  • София
  • Мнения: 392
и аз се включвам в темичката.в понеделник заминаваме на море и се чудех дали да пусна малката с памперс или гола.тя е на 6 м.и не е мн.удачно да е по голо дупе,защото не се знае каква изненада ще поднесе,пък и не е хигиенично.не бях чувала за такива памперси.дано ги намеря
на 6 м. едва ли ще е постоянно мокра,спокойно може да я оставиш по памперс,а като решиш да я топнеш-да й го сваляш.

# 12
  • Мнения: 27
Аз гледах памперсите-бански на Хъджис, но бяха само големи - 12-14кг. Та за това карахме по памперс, по бански, по голо дупе... Както се случи.
Не ми се вижда страшно и опасно, ако едно бебе напишка морето Grinning А пясъка по дупето е неизбежен. Че даже и по устата, по очите и т.н. Важно е забавлението и играта Grinning.

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 409
Скоро една приятелка си поръча такива от Америка, не пропускват нито  то вън нито отвътре,бяха доста евтини 24 бр. за 11 долора! така ,че ако имате приятели или роднини които пътуват поръчайте си ги.
Иначе вариятнти тев БГ са : http://www.bambinomio.nn-bg.com/products.html#Бански

# 14
  • Мнения: 27 524
Взимам памперс-бански, на Хюджис, на Памперс, все са добри и съм много доволна  Peace

Общи условия

Активация на акаунт