Имали ли сте проблем с непрекъснато оригване и подут корем при 6м.бебе?

  • 1 594
  • 1
  •   1
Отговори
Бебето ми е на 6м. и се храни с Nutrilon Comfort 2,преди това беше на Nutrilon соя.Опитали сме преди 5месеца и 5-6 други храни.Проблемът е,че след хранене коремът му се подува,боли го,плаче неутешимо и единствено го облекчава като го нося на ръце,2-2,5часа,изправен с притиснато към мен коремче,през което време периодически силно оригва-5,6 може и повече пъти.След това уморен заспива и така до следващото хранене.Иначе е голям и добре развит:около 74см. и към 9кг. но това го мъчи много,а и аз вече нямам сили да го нося непрекъснато по 9-10 часа на ден.Ходихме при д-р Маринова,д-р Масларски.Д-р Лазарова от Токуда ни лекува от 10.02.2007.Не мога да го захраня с нищо:пробвах картоф,картоф и морков,ябълка,ябълка и круша,но при всеки опит му се подува ужасно корема и плача безутешно с часове и се връщаме отново само на АМ докато се пооправи.Сега е само на АМ,но пак е с горните симптоми.По съвет на лекарите давам Еспумизан и Мезим форте на прах,но нищо не помага.Отчаяна съм!Утре сме пак в Токуда!Имала ли е някоя от вас мами такъв случай? Моля,помогнете ми !Благодаря ви предварително!

# 1
Защо не се посъветвате с гастро-ентеролог?Дано се оправите Peace

Общи условия

Активация на акаунт