Какви маски за лице ползвате?

  • 2 822
  • 40
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 380
Отдавна ми се искаше да пусна такава тема- дано не се повтарям. newsm78 Хайде разказвайте за своите любими и нелюбими масчици!
Аз за момента съм само с глинена и една с папая, авокадо, ананас, вит. А и Е за всякакъв тип кожа.

# 1
  • Мнения: 2 047
   Моята не е точно маска - мажа се с кисело мляко...или питаш за някоя марка?

# 2
  • Мнения: 194
Аз ползвам на Регал Wink

# 3
  • Мнения: 4 380
   Моята не е точно маска - мажа се с кисело мляко...или питаш за някоя марка?

О, не разбира се. Питам кой какво ползва. Ако ползва народни методи, чудесно. Нека се похвали с резултатите. Аз съм много положително настроена към натурални масчици, обаче нямам никакво търпение да се занимавам. Предпочитам да купя нещо готово и като ми дойде музата да клепя. Laughing От кисело мляко много ми се омазнява кожата. Тя и без това си е мазна, така че това не и е много подходящо. newsm78

Принцеса, какъв е този Регал? Не питам за марки, а питам каква е като действие. newsm78

# 4
  • София
  • Мнения: 4 736
От два месеца много ме мързи да си правя маски ама по принцип си правя от хума, розова вода и малко масло от гроздови семена. Много хубаво ми почиства и освежава.
Имам и някакви в тубички, които отдавна не ползвам, което ми напомня и да ги хвърля, че само зааемат място  ooooh!

# 5
  • Мнения: 156
Ползвам една почистваща с глина и краставица на Garnier-става за всяка седмица Simple Smile,а мисля,че козметичката ми използва някаква на Maria Galland,ако не се лъжа

# 6
  • Мнения: 1 919
не ползвам

# 7
  • Мнения: 1 299
Отдавна вече не ползвам маски, ходя на козметик от време на време самоз а пичистване. Имам (за сега ) хубава кожа на лицето - нормална, еластична... Единственото, което си слагам е дневен крем на Ив Роше.

# 8
  • Мнения: 836
Скоро си купих една на Doliva. Ползвам и тези на Minger - с мед и пъпеш.
Мажа се след баня и с масло от жожоба, много добре ми действа.
От бабешките рецепти-изцедено кис.мляко, но гледам да няма хора около мен. hahaha

# 9
  • Мнения: 2 897
Само в козметичния салон ми слагат маски,иначе не ползвам.

# 10
  • Мнения: 5 539
Само в козметичния салон ми слагат маски,иначе не ползвам.
също и аз

# 11
  • Мнения: 313
Приготвям си най - различни варианти с хума. От готовите ползвам на Галеник 3 в 1, на Авен хидратираща и ексфолираща, Виши ексфолираща, Ла Рош Позе - хидратираща

# 12
  • Мнения: 1 234
По принцип не ползвам.По едно време в нас се появиха две маски на Орифлейм-едната с мед и мляко,другата-с алое вера,та да не отидат на вятъра ги ползвах.Не бяха лоши Wink

# 13
  • Мнения: 3 376
В момента използвам едни на Miraculum,много съм доволна от тях.Иначе когато имам време/и няма никой около мен Mr. Green/ си правя една чудодейна домашна маска:настъргва се краставица,може и малко морков по желание и се смесва с брашно докато се получи подходяща консистенция която да се нанася върху лицето без да се разкапва.Стои се с нея 15-20 мин. и се отмива.Голям фен съм на "натуралните" маски,обаче все нямам време напоследък и затова си купувам,че е по-лесно така Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 3 674
Винаги си купувам готови маски на Гарниер...и от Montagne geunesse .
Любимата ми е  от ягоди.. и  от киви....и сауна маската. .. ! Тя е топла и загрява лицето...много е интересно усещането!! Миришат супер! Heart Eyes Имат и за целулит.. ..ако някой се интересува ... Wink

Последна редакция: вт, 10 юли 2007, 00:51 от roza66

Общи условия

Активация на акаунт