С какво мога да изпера петно от олио

  • 89 697
  • 34
  •   2
Отговори
  • Мнения: 1 243
Здравейте Hug момичета с какво  мога да изпера петно от олио,пробвах с ариел не се маха пробвах и с вениш пак не се маха.Ще се радвам ако ми отговорите Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 364
Свари фасул /бял боб/ и залей петното с водата. Остави дрехата да се понакисне и я изпери с прах за пране!
При мен това помага! Успех!  bouquet

# 2
  • Мнения: 25 447
С топла вода и веро. Търкаш хубаво и изплакваш. Това е.  Wink Laughing

# 3
  • София
  • Мнения: 903
Слагаш върху петното веро за чинии и оставяш така поне 1 час да престои. След това изпираш петното на ръка. При мен този номер винаги помага.  Hug

# 4
  • Мнения: 711
Аз махам всякакви петна с паста за зъби. Действа безотказно!  Peace Намажи петното за няколко часа. Аз съм оставяла и по цяла нощ и след това изплаквам с вода.  Peace

# 5
  • Мнения: 1 243
Aз открих друга магия за петното,слагах вениш веро и пяна за бръснене после изпрах с ариел и вече го няма  Crazy Grinning Flutter

# 6
  • Мнения: 1 243
Aз на маитап  Joy пробвах с пяна за бръснене бях чела че се махали петна като се намаже с крем каро за бръснене като поседи малко изпираш и после го няма петното Simple Smile

# 7
  • София
  • Мнения: 2 132
Напръскай петното с Meglio и след 5 мин хвърляш в пералнята или на ръка го изпираш Simple Smile Безотказно е  Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 1 339
Напръскай петното с Meglio и след 5 мин хвърляш в пералнята или на ръка го изпираш Simple Smile Безотказно е  Peace

Абсолютно вярно всичко мазно чисти безотказно препаратът така си оправих чисто нов панталон с който реших уж набързо да сготвя преди да излизам Embarassed

# 9
  • Мнения: 3 268
Натриваш петното с веро Тест.Оставяш няколко часа и после изпираш.Пробвано е стократно. Grinning

# 10
  • Варна
  • Мнения: 1 037
с обезмаслител-за почистване на двигатели,аз си го купих от магазин за масла,чисти всякакви мазни петна,вчера пробвах и със стари и тях махна.

# 11
  • София
  • Мнения: 1 339
с обезмаслител-за почистване на двигатели,аз си го купих от магазин за масла,чисти всякакви мазни петна,вчера пробвах и със стари и тях махна.

Меглиото също е обезмаслител за двигатели, но пригоден и за дрехи и го има по всички магазини Wink

# 12
  • Мнения: 8 505
Щом е мазно-с обезмаслител.Аз използвам Меглио,много съм доволна.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Цитат на: eva23 link=topic=205594.msg4419926#msg4419926 date=1184065353

Меглиото също е обезмаслител за двигатели, но пригоден и за дрехи и го има по всички магазини Wink
[/quote
възможно аз досега не бях мислила че средство за почистване на двигатели ще действа върху дрехи,но факта си е факт и струва 3 лв за 2 литра,не съм запозната с меглио-то,но щом и то върши работа значи става Wink

# 14
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
Аз ползвам един спрей К2r- напръскваш , действа 20 минути и изплакваш. Безотказен е.

Общи условия

Активация на акаунт