Ранен тест за бременност?

  • 2 287
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 567
Здравейте момичета,
Мисля, че пак съм бременна: гади ми се, болят ме яйчниците, кръста, не мога да понасям силни миризми, кафе и цигари. Работата е там, че ако съм бременна не е планирано и малко незнам как е станало  Laughing
Остават ми още 6 дни до цикъла, но нямам търпение да разбера дали ще си имаме второ детенце и въпроса ми е: Коя марка тестове отчита най-рано?
Извинявам се ако повтарям темата.

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Или си изчакай закъснението,или направи кръвен.Успех!

# 2
  • Мнения: 481
Според мен е по-добре да изчакаш още малко - няма тест, който шест дни преди мензиса да е сигурно, че ще ти отчете верно! А и защо да видиш отрицателен тест, ако си бременна? Въоръжи се още малко с търпение, мила, това е най-сигурния тест! Успех, и да се похвалиш! Hug

# 3
  • Мнения: 1 335
Търпение му е майката.
Най-сигурен тест - кръвният Peace

# 4
  • Мнения: 567
благодаря за отговорите  Hug

# 5
  • Мнения: 4 700
Дори и zа кръвния мисля, че е оЩе рано. Знам, че отчита на десетия ден след предполагаемата овулация.

# 6
         Аз имам две чертички.. .javascript:void(0);javascript:void(0);javascript:void(0);

# 7
  • Мнения: 1 335
Ха честито! Лека и безпроблемна ти желая!

# 8
  • Мнения: 3 216
ХА,Илиянка кьде те излових. HugСтискам палци да видиш и 2-те чертички. И аз чакамс нетьрпение 14 да разбера ще имаме ли още едно бебче.Преди 2 години на 11 разбрах,че сьм бременна с Марти-дано и сега да е станало Praynig Много ще се радвам да бременеем заедно. Praynig Praynig Praynig

# 9
  • Мнения: 1 209
Изчакай закъснение и тогава прави тестове в домашни условия. А кръвен след десетия ден не по рано и след 48 часа да се повтори за да се види дали се покачва хормона... Praynig успех

# 10
  • Мнения: 323
Изчакай закъснение и тогава прави тестове в домашни условия. А кръвен след десетия ден не по рано и след 48 часа да се повтори за да се види дали се покачва хормона... Praynig успех

 Peace

# 11
  • Мнения: 567
благодаря, остават ми още 3 дни търпение  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт