Да поздравим Тити Папазов за осиновяване на дете със СПИН

  • 6 697
  • 56
  •   1
Отговори
  • Мнения: 526
В момента гледам предаване по БТВ с него как си е осиновил дете, за което се счита че може да има СПИН. Това е прекракрасно, спасил е дете което никога няма да бъде осиновено, защото майката е със СПИН. В последствие се оказва че засега бебчо не е болно.

# 1
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 492
И аз го гледах...и плаках.Толкова е хубаво,че популярна личност осиновява и дава публичност.Дано малко поне започне промяна в закостенялото съзнание на нашего брата.Сякаш някои хора още живеят в миналия век.
Да им е живо и здраво цялото семейство!!!!И Бог да ги пази!!

# 2
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Поклон, дълбок поклон пред Тити и жена му!
Няма такива хора...  Hug

Да им е честит 2-я син, да са много щастливи и здрави и 4-мата! Желая им всичкото щастие на този свят! Те го заслужават, че и повече...

Благодаря Тити!     bouquet  Дай Боже повече хора като теб и жена ти  Praynig

Гледайте целия репортаж в: http://www.neterra.tv/bg/  ("Тази сутрин" от днешната дата, от 8:30-9:00ч.).  Нищо не може само с думи да се представи...  Hug

Последна редакция: пн, 09 юли 2007, 09:34 от Шани

# 3
  • София
  • Мнения: 15 452
Тъкмо мислех и аз да пусна тема ,но се чудех къде.Поздравявам го от сърце и душа! Гледах и плаках с него! Браво и на него и на съпругата му!Нека всички бъдат много щастливи! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 1 992
Поздравявам Тити и жена му, защото са го осиновили двамата все пак. Тити за пореден път доказа, че е човек с голямо сърце.

# 5
  • Мнения: 503
Това са велики хора! Нека семейството на Тити да е щастливо с децата си!
Все съм чувала колко е чувствителен този човек, но сега видях как говори за детенцето и плаче.
Установено е, че детето не е със СПИН, така че е добре авторката да корегира заглавието.

# 6
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
... Установено е, че детето не е със СПИН, така че е добре авторката да корегира заглавието.

именно  Peace

Ако може да има думата "предполагаем", преди СПИН.  Wink

П.П: Всъщност, това и някой мод би могъл да го стори.

# 7
  • Мнения: 921
Първо да благодаря на Шани за линка, благодарение на който успях да гледам предаването.
Много, много емоционална история със щастлив край като в приказките. Дай Боже повече такива хора, които не само на думи, а с дела да помогнат да променим живота на децата от домовете към по-добър!
Друго не мога да кажа, щото срам не срам ще си призная, че и аз се просълзих, докато го гледах.

# 8
  • sofia
  • Мнения: 7 477
да,и аз го гледах.Поздравления за решението им да дадът шанс на още едно дете  bouquet  bouquet  bouquet

Познавам и детето Heart Eyesно това няма зна4ение.
И въпреки вси4ко Тити можеше да си спести някои подробности в разказа Rolling Eyes

Стискам палци делото да мине и да вземат детето по-скоро Praynig

# 9
  • Мнения: 118
Гледах предаването и честно да си кажа много ме развълнува този Човек, смея да твърдя, че той и съпругата му ще бъдат добри родители на детенцето. По начина по който говореше и емоциите които влагаше мисля, че е подготвен за отговорността която поема. Също така ми направи впечатление, че е прочел и "Първична рана", което още повече показва, че е запознат с проблемите на осиновените деца и начините  да помогнат на детето да преодолее отхвърлянето.
 Поздравления за Тити и съпругата му smile3501, дано скоро гушнат малкото съкровище и да го дарят с много любов Two Hearts.

# 10
  • Мнения: 843
Евала!   Моите почитания за   сем. Папазови!!   Желая  им усмивки Simple Smile

# 11
  • Мнения: 1 669
Винаги съм харесвала Тити Папазов, но сега вече мога да кажа: "Ти си голям Човек"!

# 12
  • Мнения: 1 652
И аз гледах предаването! Възхищавам му се и желая на цялото семество много радост и да са здрави всички и заедно!

# 13
  • София
  • Мнения: 4 423
Гледах го, прекрасен човек е, дано има повече такива хора Hug

# 14
  • София
  • Мнения: 2 210
Благодаря за линка.
Ужасно се разчувствах.
Това бебе съм го държала на ръце....Подарихме му персонална играчка (като на всички други дечица) за Коледа..давала съм му млякото......
Дано наистина Тити не забрави всичко, което е видял и да успее да направи нещо за нашите дечица..

Общи условия

Активация на акаунт