aка по 4-5 пъти на ден?!

  • 492
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 30
Бебо е на 8 месеца и яде по 4 пъти на ден + 2 кърмения.Нормално ли е да ака по 4-5 пъти на ден?

# 1
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Мисля, че е нормално - някой хора имат по-добра перисталтика, което е чудесно. Какво е акото - прилича ли на разстройство или е нормално? Ако е второто, мисля че нямаш проблем. Ако е разстроен, тогава можеш да смениш храната, която даваш.

# 2
  • Мнения: 230
Бебо е на 6 месеца и папка по 4-5 пъти на ден. Ака почти толкова пъти, а по някога сменям наакан памперс, папаме и пак се е наакал. Случва се през деня едната торта да е по-чорбалива, а другата - чак на топчета - толкова гъста. Значи свързано е с състава на храната и затова не се притеснявам, ако акито му е по редичко. Важното е да хапват, а пък ние ще забърсваме след тях Hug. Еййй ама що приказки покрай тези акита, мога да говоря с часове за тази питателна тема Joy Joy Joy.

# 3
  • Мнения: 30
Ами не ми прилича на разтройство,защото не е воднисто, а кашаво. Точно зависи от това какво е ял. Ама аз съм се притеснила, че не усвоява добре храната и няма да наддаде. Rolling EyesА пък не ми се ще да го водя сега да го тегля, че чета тука из форума, че бъка от някакви летни вируси Thinking

# 4
  • Мнения: 117
Иаз бах пуснала подобна тема , и моята хубавица е така но говорих с лекарката ни и тя ме успокои , че е нормално щом не е разтроисво и детето се чустава добре 0 както тя каза право черво!! Peace

Общи условия

Активация на акаунт