холна маса

  • 4 626
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 82
момичета, дайте предложения за хубави холни маси. Търсим си правоъгълна 120/60/45, венге, може и в комбинация със стъкло. Обиколили сме всички магазини, но не можем да си намерим нищо подходящо. Сещате ли се за хубави магазини, където има такива маси? Вие на какви маси сте се спряли? Пуснете снимчици. Simple Smile

Цитат
momicheta, dajte predlojenia za hubavi holni masi. Tursim si pravougulna 120/60/45, venge, moje i v kombinacia sus stuklo. Obikolili sme vsi4ki magazini, ne mojem da si namerim nishto podhodiashto. Seshtate li se za hubavi magazini, kudeto ima takiva masi? Vie na kakvi masi ste se spriali? Pusnete snim4ci:)

Моля, пишете на кирилица!

Последна редакция: пт, 13 юли 2007, 01:04 от Дивиана

# 1
  • Мнения: 2 467
Спряхме се на дърво + стъкло. Сега замислям смяна. Стъклото се оказа доста опасно за дете. Като че с магнит е залепена за масата и иска да се катери, да тропа с играчки по стъклото  ooooh! Мисля да я заменя с яка дървена простичка маса докато дечко поотрасне още малко.

# 2
  • София
  • Мнения: 11 692
В Канор имат холни маси,комбинация между женге и стъкло или само венге.Само не знам размерите.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Идеи за магазини добре де, но в кой град ги искаш? Повечето мебелни са си поделили пазара.

А "хубава" маса за всеки е различно понятие.

# 4
# 5
  • Мнения: 2 591
на мен много ми хареса една, която може да мени височината си, но беше на тройна цена в сравнение с останалите  Confused иначе ние също мислим да я сменяме нашата....

# 6
  • София
  • Мнения: 11 692
Ако си от софия провери и в Платан.

# 7
  • Мнения: 326
В петък в СкайСити видях на първия етаж ( не на партера където е входа ) в магазина на Конелиано страхотна маса. Голяма е - квадратна. Невероятна. Само от дърво - тиково дърво. За съжаление не знам размер, но беше много тежкарска.

# 8
  • Мнения: 5 362
По поръчка ще ти направят точно маса,каквато желаеш Peace
А и щом казваш,че по магазините не си харесваш нищо-това е най-добрият вариант,според мен.

# 9
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
на мен много ми хареса една, която може да мени височината си, но беше на тройна цена в сравнение с останалите  Confused иначе ние също мислим да я сменяме нашата....
Търся такава - от холна да пораства до трапезна. Само че не мога да открия никъде в София. Ако сте виждали някъде, моля да ми кажете.

# 10
  • Мнения: 836
Търся такава - от холна да пораства до трапезна. Само че не мога да открия никъде в София. Ако сте виждали някъде, моля да ми кажете.

Ако си от Редута, ще ти е много близо. Видях такава маса в магазин за мебели, в ето този блок:

http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=203c9b2909fa01258f57231ee66da5 … amp;Map56_43.y=35

# 11
  • София
  • Мнения: 459
Търся такава - от холна да пораства до трапезна. Само че не мога да открия никъде в София. Ако сте виждали някъде, моля да ми кажете.

Ние понеже нямаме място за трапезарна и за холна маса, се спряхме на варианта маса със средна височина. Става за хранене на нея, е не е най-голямото удобство на света, но е ОК, в същото време е достатъчно ниска, за да виждаш телевизора като се излегнеш на дивана:)

Масите с механизми нещо не ми вдъхваха доверие - какъвто и да е този механизъм, като го разпъваш по 2 пъти на ден, не вярвам да издържи много, а и ми се виждат грознички.

# 12
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Търся такава - от холна да пораства до трапезна. Само че не мога да открия никъде в София. Ако сте виждали някъде, моля да ми кажете.

Ако си от Редута, ще ти е много близо. Видях такава маса в магазин за мебели, в ето този блок:

http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=203c9b2909fa01258f57231ee66da5 … amp;Map56_43.y=35

нещо не ми се отваря адреса, а само картата?

# 13
# 14

Общи условия

Активация на акаунт