Нещо като бяло течение при 2 годишно момиченце

  • 1 085
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 006
Привет

Значи, да поясня, че не течение, а по-скоро  гъсто и сухо вещество, събрало се около срамните устин отвътре...........ще ходим на лекар утре, но много се притесних Thinking

В момента е на антибиотик заради остър бронхит, а и от коло месец вече сме без памперс - ходи си сама, взима си гърнето и сяда без проблеми, няма памперс и повеме на следобеден и нощен сън, така че не е от памперса.

След изхождане аз я избърсвам, но вече не я мажа с бочко, а и ако е малка нужда, само леко обирам влагата със суха салфетка............

може да се е инфектирала от нещо, може да е от Аб-то, може....не знам какво може, но освен това е и зачервена ooooh!

Ако сте се сблъсквали с подобно нещо, моля да споделите, че ще ми се пръсне главата Praynig

# 1
  • Мнения: 2 082
да не се е събрало там от крема ,ако си я мазала...изчисти я внимателно с клечка за уши и виж дали пак ще се събере...

# 2
  • Мнения: 1 113
Съкровище,  Hug
Може да е от замърсяване, външно. Ако е играла някъде навън, напр. в пясъчник.
Лилия беше получила подобен секрет преди два месеца. Бях се притеснила и звъннах на моята гинеколожка. Тя ме посъветва да я измия две вечери поред с половин прахче Тантум розе и ако течението продължи да й пуснем микробиология. На другият ден пак имаше лек секрет и аз притеснена, побързах да направим изследването. Успоредно с него пуснахме и стерилна урина. На третия ден нямаше и следа от секрета, а когато излязоха изследванията се уверихме, че няма нищо, бяха чисти.
Стискам палци и при малката госпожица нещата да са безобидни и й желая бързо оздравяване!

Общи условия

Активация на акаунт