Мами и татковци в Австрия - тема 5

  • 15 234
  • 305
  •   1
Отговори
  • Виена
  • Мнения: 1 247
Пускам нова тема, защото старата е на път да прескочи към 16 страница!
На всички пожелавам само с хубави новини и приятни емоции да се разписват тука!   bouquet
Ще се постарая да сложа в началото и други полезни връзки!

Предишната тема!

Среща във Виена:
Понеделник, 09.юли, 12 ч. Шведенплац, сладоледите "Фратели"


Последна редакция: нд, 08 юли 2007, 20:50 от Renny

# 1
  • Мнения: 4 150
Да се zапиШа,че преди време така си бяхте отворили и аz не раzбрах... Blush

# 2
  • Виена
  • Мнения: 1 247
Да се zапиШа,че преди време така си бяхте отворили и аz не раzбрах... Blush
Е, недей така де! В твоя чест темата съдържа една думичка повече  Wink

Последна редакция: нд, 08 юли 2007, 17:39 от Renny

# 3
  • Мнения: 4 150
Вярно,как не сьм видял... Embarassed
Благодаря,благодаря,много мило.  bouquet
Приятно ядене на сладолед утре.Аz не го харесвам тоzи на Фратели,а онzи,който е малко по надолу вдясно от Фратели.Малко и zабутанко е,има градинка.Там се проиzвежда сладолед от 1787 година и е по анкета най хубавият в Австрия.
Ако някоя бременна мама прояви неzадоволително zасиЩане след среЩата ви,ако иска да опита и от моето предложение.Ще се радвам на коментар.  bouquet

# 4
  • Виена, Австрия
  • Мнения: 284
Кристиан, ти кажи дали ще дойдеш на срещата, остави това къде сладоледа е по-хубав! Ако дойдеш, можеш да консултираш и бъдещите мами ...
Рени, коригирай заглавието, че Австрия е написана с малки букви   bouquet

# 5
  • Виена
  • Мнения: 1 247
Рени, коригирай заглавието, че Австрия е написана с малки букви   bouquet

Това е защото съм филолог  Mr. Green Ако бях ядрен физик, нямаше да сбъркам със сигурност!   Joy

# 6
  • Мнения: 4 150
На работа сьм утре,иначе с удоволствие бих се zапоzнал с всички ви.Може би някой друг пьт. Grinning

# 7
  • Виена, Австрия
  • Мнения: 284

Това е защото съм филолог  Mr. Green Ако бях ядрен физик, нямаше да сбъркам със сигурност!   Joy

И аз така си помислих, че това е причината за грешката, ама то знае ли човек, може пък и специфичните ти форми в момента да са допринесли    Joy
Кристиан, ти Zanoni ли имаш предвид, ако е така следващата сбирка може в твоя чест да я организираме там.

# 8
  • Vienna
  • Мнения: 261
Здравейте,
Приятно ядене на сладолед. Аз няма да успея, защото съм на Фитнес (Fit nach der Geburt, Beers). Малко са скъпи, ама имат Babysitting и те тренират наистина като хората. По слаба съм от преди да забременея. Мога само да го препоръчам.
Добре дошла на Clementina. Убедена съм че в Donauspital ще ти направят цезарово сечение със седалищно. А за попа също не съм информирана...

# 9
  • Виена
  • Мнения: 1 247
Ritamae, давай координати на тия вълшебници! Аз вече имам 20 кг. отгоре и отсега ме втриса какви да ги върша след раждането... Макар че още не съм се осведомила дали физическото натоварване влияе на кърменето по някакъв начин. Не мога и да си помисля за диети, така че наистина единствената алтернатива си остава спорта!

# 10
  • Мнения: 4 150
http://www.gelato.at/online/page.php?P=411  Ето го.
Не,не Занони имам пред вид.И него не го харесвам,но ми е все едно кьде Ще се видим.Благодаря zа предложението.  bouquet

# 11
  • Vienna
  • Мнения: 261
http://www.neuherz.at/beers/1.html
Ама изчакай малко повече, че след 6 седмици ще ти се такова таковата..... много здраво те карат. Аз почнах малката като стана на 4 месеца.
Иначе си кърмя до ден днешен и нямам проблеми!

# 12
  • Мнения: 439
FRATELI 12h в понеделник - ТАМ СМЕ С МАЛКИЯ  Joy

# 13
  • Мнения: 236
Ей, жалко, че така късно разбирам за срещата.  Sad
Иначе и аз щях да се наканя, но просто сега прочетох предишната тема, момичета.

А само да питам по повод утре мамите на по големите дечица: децата ви в 12 не искат ли вече да спинкат?
Ако другия път се разберем за по-ранен или съответно по-късен час аз и Никол сме на линия.

# 14
  • Мнения: 957
И аз се записвам Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт