Лесно ли се решавате да пуснете тема?

  • 1 206
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Та лесно ли се решавате да пуснете тема тук или в друг форум?
Искате ли да се харесате или не ви интересува?
Обмисляте ли добре какво ще кажете предварително или просто действате?
Винаги ли избирате тема, която лично ви интересува или просто се съобразявате с преобладаващите вкусове на другите форумци?
Обичате ли да провокирате, просто заради самата провокация?
Обичате ли да шокирате?
Стремите ли се да бъдете полезни?
Или пък искате да възпитавате?

Питам, защото преди малко пуснах една тема с ясното съзнание, че е провокативна, но и че няма да има успех, но го направих на инат. Та се зачудих защо го направих? И защо го правите вие?

# 1
  • Мнения: 5 577
Та лесно ли се решавате да пуснете тема тук или в друг форум? Да, много лесно, каквото имам да питам - питам директно.
Искате ли да се харесате или не ви интересува? Харесват ме, без значение искам или не искам.  Sunglasses
Обмисляте ли добре какво ще кажете предварително или просто действате? Питам, кактото искам да знам.
Винаги ли избирате тема, която лично ви интересува или просто се съобразявате с преобладаващите вкусове на другите форумци?  Да, винаги каквото ме интересува, вкусовете на форумци няма отношение.
Обичате ли да провокирате, просто заради самата провокация? Не провокирам умишлено
Обичате ли да шокирате? Не
Стремите ли се да бъдете полезни?  Доколкото мога
Или пък искате да възпитавате?  Не смятам, че мога да възпитавам някой.

# 2
  • Мнения: 4 806
Та лесно ли се решавате да пуснете тема тук или в друг форум? да
Искате ли да се харесате или не ви интересува? никак не ме интересува
Обмисляте ли добре какво ще кажете предварително или просто действате? да, обмислям, защото за да съм пуснала тема, значи е нещо важно за мен. за да получа добри отговори, трябва да задам добри въпроси
Винаги ли избирате тема, която лично ви интересува или просто се съобразявате с преобладаващите вкусове на другите форумци?да, винаги избирам тема за нещо, което ме интересува
Обичате ли да провокирате, просто заради самата провокация? не
Обичате ли да шокирате?не
Стремите ли се да бъдете полезни? да, доколкото мога
Или пък искате да възпитавате? не се нагърбвам с работа, която не е моя

# 3
  • Мнения: X
Ха-ха! Grinning Ама вие сте ССФ, кво ви питам!  Peace

# 4
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
решавам да пусна при проблем, интерес към нещо или необходимост от инфо!стремежът е да съм полезна, нищо друго не ме засяга  или няма смисъл!

# 5
  • София
  • Мнения: 3 249
Та лесно ли се решавате да пуснете тема тук или в друг форум? Да
Искате ли да се харесате или не ви интересува? Би било лицемерно ако кажа, че не искам да ме харесват
Обмисляте ли добре какво ще кажете предварително или просто действате? По принцип да, рядко действам импулсивно
Винаги ли избирате тема, която лично ви интересува или просто се съобразявате с преобладаващите вкусове на другите форумци? За мен са важни моят свят и моята реалност. Избирам само теми, които ме интересуват. Как да пусна тема по въпрос, към който нямам никакво отношение? Леко тъпо ми се струва
Обичате ли да провокирате, просто заради самата провокация? Да
Обичате ли да шокирате? Не. Аз съм аз. Ако съм толкова шокираща...
Стремите ли се да бъдете полезни? Да, нали за това е форумът
Или пък искате да възпитавате? Не, имам си кого да възпитавам - котка, куче, бебе, майка, свекърва и в тоя род

Защо пускам теми ли - защото имам време да се занимавам. Докато ходех на работа понякога до тоалетната не успявах да отида, пък какво остава да си пиша по форумите петъчни и четвъртъчни теми ooooh!

# 6
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Честно казано от година и половина съм регистрирана тук и досега имам само 1 тема(и то мн. не се брои, щото беше поредната глава на "Споделете", а тая тема не е моя). Просто досега не съм имала нужда да питам нещо. А също и не съм имала какво толкова съществено или оригинално да кажа, ча да занимавам хората.
Но пък тук има хора, дето за щяло и нещяло пускат теми. Whistling

# 7
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Досега съм пускала май само 4 и са били за инфо, което ме интересува  Peace

# 8
  • Мнения: 1 520
Та лесно ли се решавате да пуснете тема тук или в друг форум? Да, много лесно, каквото имам да питам - питам директно.
Искате ли да се харесате или не ви интересува? Харесват ме, без значение искам или не искам.  Sunglasses
Обмисляте ли добре какво ще кажете предварително или просто действате? Питам, кактото искам да знам.
Винаги ли избирате тема, която лично ви интересува или просто се съобразявате с преобладаващите вкусове на другите форумци?  Да, винаги каквото ме интересува, вкусовете на форумци няма отношение.
Обичате ли да провокирате, просто заради самата провокация? Не провокирам умишлено
Обичате ли да шокирате? Не
Стремите ли се да бъдете полезни?  Доколкото мога
Или пък искате да възпитавате?  Не смятам, че мога да възпитавам някой.

Следвам тая линия. Sunglasses Sunglasses

# 9
  • Мнения: 9 894
много рядко пускам теми, понеже всичко, което ме интересува, някой вече го е запитал  Mr. Green т.е. вместо да пусна тема, пускам си търсачката. А в отчетните вече ме мързи да пускам.
Абсурд е да разчитам, че ако пусна тема, ще се харесам на някого. Полезна мога да бъда, ако пусна полезни линкове по въпроса. А за провокация - хич не ми се удава.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 826
Не се решавам лесно , гледам да не е някоя простотия с която ще занимавам народа..
Чета много и отдавна ,пиша малко..
Не ме интересува кой какво мисли , никой не ме познава така или иначе...

# 11
  • София
  • Мнения: 3 099
Предпочитам да налазя нечия тема.
Интересува ме дали ме възприемат здравомислещите хора тук - така съм сигурна, че не съм съвсем изперкала. Човек се самозабравя, а тук не е като да няма примери, потвърждаващи тази ми теория... Иначе не ми пука. Не се стремя към всеобщо одобрение - още съм малка за политика (задникът ми е малък!)
Провокирам другите, а на някои провокирам само интелекта. Иначе съм съвсем отговорна към постингите си.
Опитвам се да бъда полезна, когато видя, че авторът не е задал риторичен за него въпрос. Бая народ драпа да чуе ехото на мислите си...

# 12
  • София
  • Мнения: 7 097
Не му мисля много - или ми хрумва нещо просто ей така или ме интересува някаква конкретна информация и пускам.
Не обмислям предварително - пиша на прима виста и това е  Simple Smile

Хм, да шокирам и провокирам обичам, но повече в живота, отколкото във форума  Mr. Green

# 13
  • София
  • Мнения: 4 423
Та лесно ли се решавате да пуснете тема тук или в друг форум?- Да.
Искате ли да се харесате или не ви интересува? - не ме интересува
Обмисляте ли добре какво ще кажете предварително или просто действате?- никога не обмислям, просто си казвам
Винаги ли избирате тема, която лично ви интересува или просто се съобразявате с преобладаващите вкусове на другите форумци?- тема, която мен лично ме интересува
Обичате ли да провокирате, просто заради самата провокация? - не, не обичам провокациите по никакъв повод
Обичате ли да шокирате?- не, но се случва, на което се учудвам
Стремите ли се да бъдете полезни?- да, когато мога
Или пък искате да възпитавате?- възпитавам единствено децата си

# 14
  • Мнения: 17 402
Много рядко пускам теми, винаги след като съм потърсила предварително и не съм намерила това, което ме интерсува. НЕ ме вълнува харесват ли ме, или не Mr. Green Стремя се да съм полезна, да.

Общи условия

Активация на акаунт