Размяна на парфюми - ІV

  • 22 806
  • 365
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Крайно време е да актуализираме списъка на останалите за размяна парфюми.
Ето линк към предната тема.

От моите свободен остана само Euphoria на СК, около 20-тина мл, купуван от безмитен магазин.
Ето актуални снимки:


# 1
  • София
  • Мнения: 229
Аз имам за замяна Organza EDP 100 ml - тестер. Подарък ми е от фирмата вносител. Пръснах се веднъж, но не е моя аромат. Предпочитам да го заменя за Very Irresistable на Givenchy или 212 Sexy на Carolina Herrera .

# 2
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Еуфорията е запазена!

# 3
  • София
  • Мнения: 10 298
Моят Валентино V-ete(нов тестер от Ягодка 90мл.) още е наличен  Hug

# 4
  • Мнения: X
Аз се замислям дали да не разменя Romance - Ralf Lauren./Има около 20 мл, като шишенцето е от 30мл/.
Определено CHICK  - Carolina Herrera  е моят аромат Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 3 010
Light Blue D&G- не е тестер 25мл.

# 6
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
Търся/купувам:

Very Irresistible (Sensuel)
какъвто и да е Шанел,
Rock'n'Rose
Code

Иначе давам Булгари - Au the rouge
Davidoff Cool Water. Може и друго да се намери Simple Smile

# 7
  • София
  • Мнения: 1 479
Някой ако има Escada Sentiment и иска размяна или заплащане-да пише   Simple Smile

# 8
  • Мнения: 271
Момичета, виждам,че темата се разширява и искам да ви споделя как размених и аз един парфюм, по скоро аз изпратих а на мен не ми изпратиха.В предната тема бях отправила предупреждение да внимаваме, за да няма и други изпати като мен.Не съобщих ника на юзърката,защото все си мислех ,че нещата ще се оправят,човешко е да имаш някакъв проблем, както тя ми писа и да не можеш да изпратиш парфюмчето още на другия, или по другия ден, но уви .Изминаха два месеца и половина и нищо.С една дума пих една студена вода.Ника на юзарката е "Summer^", тя естествено изчезна от форума,явно се е регистрирала с нов ник.
Дамата е от гр.Русе ,живее в ЖК"здравец",************* и се казва Зорница *************, ако някой ви даде този адрес да изпратите нещо не го правете,защото сигурно вие нищо няма да получите.Ако във форума има мами и момичета от Русе ,които я познават да внимават, защото за мен е мошеник от класа.Пазя бележките,които ми е писала на лични ,но не знам как да ги изпратя ,за да разберете колко е "изпечена" като лъжец и измамник.Само да допълня ,че и изпратих "Кафява Омния" от 65мл, от която липсваха само 10-15мл.Тя трябваше да ми изпрати един Гарленски парфюм ,който и бил донесен май от Испания.Е да ама, не сега тя си има и двата ,пък аз познайте какво си имам от трите най-дългото.Много писах и рискувам да стана досадна ,но ВНИМАВАЙТЕ, защото човек никога не знае кой му пише .


Редактирах името и адреса. Моля, ако някой има съмнения, нека се свърже с авторката на този пост, за да разбере дали контактува с човека, описан от нея.
Vivi

Последна редакция: чт, 10 яну 2008, 10:18 от Vivi

# 9
  • Мнения: 112
 Shocked Аз съм останала с такива добри впечатления от момичетата тук, че ми е трудно да повярвам.. Хубаво правиш, че предупреждаваш!!! Нямаш ли телефон на това момиче да му се обадиш. Много грозна картинка. Аз лично не бих предположила дори, че такова нещо ще ми се случи и изобщо не бих се замислила да пратя за размяна парфюм. Но тая твойта история само потвърждава факта, че нета е страхотно удобно място за такива уж невинни на пръв поглед измами  Sad

Да си кажа и тук, че вчера писах и в по-старата тема

Имам един тестер от безмитната зона - 100мл на Sunflowers - Arden. Донесоха ми го без да ме питат. Не ми харесва вече. Ако някой го е мирисал и му допада, нека драсне. Ще му го пратя. Дори да не може да ми го замени с точно това, което на мен ми допада. нека драсне. искам да се отърва от тоя аромат ..направо ме преследва. Не е лош, но ми е тежък  Confused

# 10
  • Мнения: 4 380

Ужас! #Crazy #Crazy Модератори няма ли да я забанят поне на IP и да не влиза повече тук? ooooh! ooooh!

Последна редакция: чт, 10 яну 2008, 10:19 от Vivi

# 11
и аз се включвам в размяната онзи ден ми донесоха от италия нина -нина ричи и кристал ниор на версаче първият е 80 мл а втория 100 мл само съм ги пробвала но не са моите аромати бих  сменила за екстраваганс на живънши

# 12
  • София
  • Мнения: 10 298
Момичета, много внимавайте с кого правите размяна, мен вчера се опитаха да ми пробутат менте, добре че добре познавам аромата  Mr. Green

С едно момиче от Продавалника се разбрахме да направим размяна и познайте на срещата носеше въпросното менте  #Cussing out

Май вече размяна ще правя само с хора които познавам  ooooh!

# 13
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
С едно момиче от Продавалника се разбрахме да направим размяна и познайте на срещата носеше въпросното менте  #Cussing out
Май вече размяна ще правя само с хора които познавам  ooooh!

Много гадно, аве какви хора има не мога да разбера?Tired защо все гледат да прецакат някой Sick

# 14
  • Мнения: 5 317
Имам един тестер от безмитната зона - 100мл на Sunflowers - Arden. Донесоха ми го без да ме питат. Не ми харесва вече. Ако някой го е мирисал и му допада, нека драсне. Ще му го пратя. Дори да не може да ми го замени с точно това, което на мен ми допада. нека драсне. искам да се отърва от тоя аромат ..направо ме преследва. Не е лош, но ми е тежък  Confused
за колко го продаваш?

Общи условия

Активация на акаунт