Бакаджик

  • 13 971
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 176
Има ли тук някой, който е бил там?
Искаме да отидем за няколко дни, казват че това е единственото място с въздух като Сандански.
Та ако има някой ходил, нека сподели за хижите или вилите.

# 1
  • Мнения: 1 893
За местността около Ямбол ли питаш?

# 2
  • Мнения: 176
Да, точно за там става въпрос.
Никой ли не е ходил?

# 3
  • Мнения: 917
Майка ми му е голяма фенка. Имало комплекс с басейн, сауна и страхотен ресторант. Наблизо имало и параклис/ако не се бъркам/ . Гледката била убийствена а и цените били добри. И на мен ми се ходи там  Rolling Eyes казва му Бакаджиците незнам това името на хотела ли е или местността  Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 3 456
На Бакаджиците има няколко места, където може да се отседне ? За кое питаш? Най-актуалното в момента мисля е "Ямболен"- това е станция на едно от предприятията в града. Условията са като в хотел. Ако е за него- да, има басейн, има ресторант, кафенце, прекрасна гледка.Местността е малка, гориста- ходила съм безброй пъти, но винаги само за един ден. Нощувала съм там само веднъж- вечерта беше хладничко.Има много пътечки, алейки за разходки.През уикенда много хора от града се качват там и става по-оживено, но много приятно. Не знам, какво точно те интересува? По едно вреем се говореше, че бившата резиденция щели да я правят хотел, но май нищо не стана...За цени мога да питам родители ми- те ходят понякога и постоянно ми повтарят, че е хубаво да заведем Лорена, но още не сме се наканили.

# 5
  • Мнения: 176
Ще ти бъда безкрайно благодарна Лорка ако наистина попиташ родителите си. Искаме да отседнем някъде може и в хижа, няма значение, но да е с басейн.Че заради малкия все пак отиваме.

# 6
  • Мнения: 3 456
http://www.hotels-bg.com/yambolen/index.html
Виж тук- сега влизах . Има кратко представяне на хотела, климата, услугите на хотела и ресторанта, има и телефони. Иначе питах майка ми, но каза, че те ходили с някакви техни познати, които преди работели там и май по друг начин са ги таксували- на разбрах точно, но като има телефони можеш да питаш.

# 7
  • Мнения: 176
Лорка ,благодаря.

# 8
  • Мнения: 393
Ходила съм там преди 4 - 5 години и координати не помня, но красотата е неповторима, това място си заслужава да се посети, а мисля че покрай 24 май бях ходила и имаше някакви празници там беше страхотно

# 9
  • Мнения: 3 456
Ходила съм там преди 4 - 5 години и координати не помня, но красотата е неповторима, това място си заслужава да се посети, а мисля че покрай 24 май бях ходила и имаше някакви празници там беше страхотно
Там се организира рокерския събор motor motor motor всяка година. Може и нещо друго да е било де, не знам.

# 10
  • Мнения: 393
За рокерските събори знам но на тях не съм ходила. Това на което ходих беше нещо като сбор курбан ох как само го обясних  ooooh! ама беше хубаво около 24 май мисля че беше

# 11
  • Мнения: 1 893
Цената на двойната стая е 50 лева само за нощувка.

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 6 917
Това за въздуха  в Сандански е абсолютен мит  Wink

# 13
  • столицата
  • Мнения: 3 793
освен хотела Ямболен, наистина има и Бакаджик - не знам хотел или вила се води, но майка ми беше очарована. Обаче май няма басейн. И наистина твърдят за въздуха, че помагал при белодробни проблеми. Чувала съм и аз точно аналогията със Сандански.

# 14
  • Мнения: 176
Здравейте, ще напиша това за всички, които се интересуват от Бакаджика.
Днес ходихме на обиколка  до там, за да се уверим на място с условията. Освен "Ямболен" и "Индже Войвода", други хижи НЯМА.
Има и един хотел "Сандра", но той беше затворен.
За Ямболен ще кажа че много го хвалят, цената на апартамент е 50 лв., а на стая - 25, но не го избрахме защото басейна е с олимпийски размери т.е. не става за малки деца.
Индже войвода става само за групи, предимно от ученици- обща баня и тоалетна, остаряла база.
Иначе той е много евтин.
Имаше и една друга виличка но тя нямаше басейн, а и не излезе никой да ни отвори. Ами това от мен. Природата беше наистина прекрасна. Party

Общи условия

Активация на акаунт