Искам и аз да помогна на някой

  • 1 257
  • 6
  •   1
Отговори
  • където и да е,само да не съм сама
  • Мнения: 578
      За 1-ви път влизам в този форум.............Незнам какво да кажа..........Толкова сълзи се изляха от о4ите ми докато се съсредоточа да пиша Embarassed
      Искам да помогна на някой наистина нуждаещ се и се надявам мамите с пове4е опит от форума да ми помогнат.
      Имам количка Mag England-Princess,която вече не ми е необходима.С нея съм отгледала и 2-те ми деца,но смея да твърдя ,че е в добро състояние.
      Към нея има порт-бебе,зимно чувалче и дъждобран.Облегалката и има 3 позиции,дръжката се обръща и е много удобна за новородено и за зимни условия.
      Ще се радвам от сърце да я подаря на някой и да му върши работа.
      Пове4е не се сещам какво да пиша,защото в този форум ми е наистина тудно/без да се превземам/.
      За повече инфо ми пишете тук,на лични или на e-mail:irina_mil@yahoo.com

# 1
  • sofia
  • Мнения: 7 477
      За 1-ви път влизам в този форум.............Незнам какво да кажа..........Толкова сълзи се изляха от о4ите ми докато се съсредоточа да пиша Embarassed
      Искам да помогна на някой наистина нуждаещ се и се надявам мамите с пове4е опит от форума да ми помогнат.
      Имам количка Mag England-Princess,която вече не ми е необходима.С нея съм отгледала и 2-те ми деца,но смея да твърдя ,че е в добро състояние.
      Към нея има порт-бебе,зимно чувалче и дъждобран.Облегалката и има 3 позиции,дръжката се обръща и е много удобна за новородено и за зимни условия.
      Ще се радвам от сърце да я подаря на някой и да му върши работа.
      Пове4е не се сещам какво да пиша,защото в този форум ми е наистина тудно/без да се превземам/.
      За повече инфо ми пишете тук,на лични или на e-mail:irina_mil@yahoo.com


здравей Ина Hug

тук би могла да помогнеш на много хора,най-ве4е деца Hug
Просто следи някои от темите тук ,в тази също коментираме доста неща
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=181789.520

Форума е изграден с много  желание и в него всеки намира къде и как да е полезен.

В конкретния слу4ай коли4ката ще свърши работа на някоа бъдеща самотна майки или на деца в дом за да ги разхождат на двора с нея Hug

# 2
  • където и да е,само да не съм сама
  • Мнения: 578
     Благодаря ти за отговора!
     Доколкото мога ще следя темите............
     Надявам се да помогна на младо семейство,защото по домовете незнам точно какво ще стане и при кой ще отиде.Може би съм малко мнителна и дано някой ме разубеди.
     Иска ми се да съм полезна..........

# 3
  • sofia
  • Мнения: 7 477
     Благодаря ти за отговора!
     Доколкото мога ще следя темите............
     Надявам се да помогна на младо семейство,защото по домовете незнам точно какво ще стане и при кой ще отиде.Може би съм малко мнителна и дано някой ме разубеди.
     Иска ми се да съм полезна..........

ок,няма проблем.Просто следи темите  HugАз няма да те разубеждавам  WinkНякои неща се нау4ават в кра4ка и с времето Hug

# 4
  • Мнения: 2 577
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=204048.0
Здравей Hug
Ето мама, която ще има нужда от количка след време!

# 5
  • Мнения: 4 195
Да Ина, тази мама наистина ще има нужда от тази количка. Имаме неин адрес, и скоро ще знаем в тази квартира в която е сега ли ще отглежда бебче като се роди, така че - можеш да и я пратиш, ако искаш. Веднага щом имаме яснота ще ти пиша на мейла Peace

# 6
  • Мнения: 10
имам доста дрехи за тийнеиджьри,ако някои има нужда мога да му ги пратя,защото ми е жал да ги хвьрля,почти нови са

Общи условия

Активация на акаунт