Вече няма Постинор?! :(

  • 31 335
  • 127
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 447
Вече има друго - само едно хапче и струва 28лв  #Crazy

Нямало никъде вече Постинор дуо, нямало и да има, само новото ЧУДО...  Crossing Arms

Съжалих 356 пъти, че снощи пуснахме малките работници в градинита, а не метнахме един найлон..... пфу,  Praynig дано периода да е сушав, че за нови плодове в кошницата не съм готова да слагам.




# 1
  • Мнения: 1 733
Няма да. Само Ескапеле, доста по-скъп, както сама си написала. Аз пих преди 2 седмици. Действа по същия начин като Постинор.

# 2
  • Мнения: 1 273
Дамм няма. И аз бях на тръни след като се изтървахме и не ми дойде миналия месец. Но днес вече пристигна... Peace




Съжалих 356 пъти, че снощи пуснахме малките работници в градинита, а не метнахме един найлон..... пфу,  Praynig дано периода да е сушав, че за нови плодове в кошницата не съм готова да слагам.


 hahaha Joy Joy Joy
Ох много яко си го написала. Събудих детето от хилене Blush

# 3
  • Мнения: 983
И аз вчера пих Ескапеле, намерих го за 23 лв.  Tired Казаха, че вече няма внос на Постинор...

# 4
  • Мнения: 510
И тук няма постинор, ексапелето е 25 лв...
а колко е струвал постинора???? newsm78

# 5
  • Мнения: 4 447
И тук няма постинор, ексапелето е 25 лв...
а колко е струвал постинора???? newsm78

Аз последно съм го купувала дуо-то за около 10лв

# 6
  • Мнения: 305
Според мен това новото Ескапеле са го пуснали само и единствено за пари,че като си назор нямаш друг избор-ще си го купиш.Тей че нахлузвайте дъждобрана и айде!

# 7
  • София
  • Мнения: 1 750
Нямам отношение към Постинора, но това описание "Съжалих 356 пъти, че снощи пуснахме малките работници в градинита, а не метнахме един найлон..... пфу,   дано периода да е сушав, че за нови плодове в кошницата не съм готова да слагам"  ме разхили здраво  Simple Smile

# 8
  • София
  • Мнения: 4 397
Нямам отношение към Постинора, но това описание "Съжалих 356 пъти, че снощи пуснахме малките работници в градинита, а не метнахме един найлон..... пфу,   дано периода да е сушав, че за нови плодове в кошницата не съм готова да слагам"  ме разхили здраво  Simple Smile


Ох и аз умрях от смях  Joy Joy Joy
И ние преди две седмици се натъкнахме на Ескапелето 28 кинта  #Cussing out ама при нас се изхлузи "найлона" хахах и за по сигурно си пийнах едно хапченце, че ако стане нещо сум за 4-ти вече  #Crazy

# 9
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Съжалих 356 пъти, че снощи пуснахме малките работници в градинита, а не метнахме един найлон..... пфу,  Praynig дано периода да е сушав, че за нови плодове в кошницата не съм готова да слагам.
Разби ме  Joy  Joy  Joy
По темата - печалбарската история на бг  фармацията  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 3 456
Нямам отношение към Постинора, но това описание "Съжалих 356 пъти, че снощи пуснахме малките работници в градинита, а не метнахме един найлон..... пфу,   дано периода да е сушав, че за нови плодове в кошницата не съм готова да слагам"  ме разхили здраво  Simple Smile

Мале-еееееее- каква съм задръстена. Аз пък малко късно загрях. Embarassed

# 11
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Няма да произвеждат повече ли ?  newsm11 Тъпо ...

# 12
  • Мнения: 4 447
Няма да произвеждат повече ли ?  newsm11 Тъпо ...

Според мен, наситина е с цел манипулативно печелбарство!  Rage

# 13
  • Мнения: 1 006
Лошо,

май наистина ще трябва да се замисля за по-сериозни мерки като противозачатъчни де

Е, новото хапче на същия приницип ли е? newsm78

# 14
  • Мнения: 2 159
ох не знаех, много неприятно, доста скъпо ми се вижда Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт