Милумил или Фризовом?

  • 954
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 229
Синът ми е на пет месеца и е със сериозен запек. По препоръка на педиатърката ни взех Фризовом и започна да ака по веднъж на ден, но явно вкусът на млякото не му харесва. Голям рев започва само докато го усети в шишето и го храня със зор Sad Днес на консултацията ми предложиха да сменя с Милумил, но ме е страх да не се запече пак. Има ли майки,които ползват това мляко и доволни ли сте?

# 1
  • Мнения: 781
Изцяло на АМ сме Милумил и не сме имали проблем със запек  Peace

# 2
  • Мнения: 27 524
Аптамил, няма нужда от сгъстено и подсладено млако, каквото е Милумила  Peace
Или Нутрилон.

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
И синът ми не го харесваше този Фризовом.Пиехме си Фризолака и проблема скоро изчезна.
Правех му и сок от ябълки и круши ,които се водят разхлабващи.

# 4
  • Мнения: 5 362
Калина пиеше Фризовом.
И ние имахме проблем с акането,а и повръщаше.От както минахме на Фризовом всичко се оправи.

# 5
  • Мнения: 1 986
Калина пиеше Фризовом.
И ние имахме проблем с акането,а и повръщаше.От както минахме на Фризовом всичко се оправи.

И при нас беше същото Wink

# 6
  • София
  • Мнения: 6 011
Сина ми от раждането си е на Аптамил и Милумил.Имаше и той запек докато беше само на мляко.Проблема се реши след като го захраних.

# 7
  • София
  • Мнения: 593
Дьщеря ми е на 3м. пили сме Фризовом сега сме на Милумил преди него на Фризопеп заради сьмнение за  АБКМ от него се запече пробвай чая на Блевит лаксантен няма проблеми от тогава.

# 8
  • Мнения: 60
Da6terq mi e na 4 meseca-qde Frizovom,ne iska da opita drugo mlqko-a i ot drugite povra6ta,aka vednaj na den.Az iskah da q hranq s Milumil-no ne.S Frizovoma si re6ihme i problema s povra6taneto

Дъщеря ми е на 4 месеца-яде Фризовом,не иска да опита друго мляко-а и от другите повръща,ака веднаж на ден.Аз исках да я храня с Милумил-но не.С Фризовома си решихме и проблема с повръщането

Моля, пишете на кирилица!

Последна редакция: чт, 12 юли 2007, 14:56 от Vivi

# 9
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 515
Нямам забележки по Фризовома,другото Ам не мога да коментирам дъщеря ми не е пила  Peace

Общи условия

Активация на акаунт