Хидратирате ли сами кожичката на лицето си?

  • 749
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 149
Моята козметичка ми казва,че е много хубаво лятото да полагаме настъргана краставица  върху лицето си  и резенчета върху очичките.Въпреки че съм си правила  хидратация при нея мисля да пробвам това с краставицата.Вие имате ли някакви отзиви?Ще ви бъда благодарна ако споделите  bouquet

# 1
  • Мнения: 3 782
Моята козметичка ми казва,че е много хубаво лятото да полагаме настъргана краставица  върху лицето си  и резенчета върху очичките.Въпреки че съм си правила  хидратация при нея мисля да пробвам това с краставицата.Вие имате ли някакви отзиви?Ще ви бъда благодарна ако споделите  bouquet
Какъв е въпросът ти? Дали полагаме краставици върху кожата или дали хитратираме в къщи кожата на лицето си?
аз лично от малка си слагам обелките на краставицата върху лицето,но незнаех че това е хитратиране на кожата. Embarassed Добре действа, охлажда и придава сияен вид на лицето.

# 2
  • Мнения: 1 149
Според нея това е повърхностна хидратация.Въпросът ми е дали сте го правили в къщи и как действа?
Благодаря на Аничка за отговора  bouquet

# 3
  • Мнения: 4 733
Много рядко се случва. Баба ми все се мажеше с корите на плодовете и зеленчуците Laughing

# 4
  • Мнения: 2 323
Ами не- не се мажа с кори, обелки и зеленчуци - първо са пълни с нитрати, защото аз купувам от пазара, нямам градинка с дом. производство, второ - ефекта е твърде повърхностен за да си заслужава времето отделено да лежа е обелка от краставица или кръгчета на очите Peace Предпочитам маска с краставица или плод по избор  Laughing защото са извлечени най-добрите съставки от съответния плод или зеленчук, а и достига до по-дълбок слой на кожата и ефекта е по-добър Grinning

# 5
  • Мнения: 1 253
Аз хидратирам сама кожата на лицето си, но с хидратиращи кремове. Нямам време да лежа с краставици на лицето.
Няма значение с какво си хидратираш лицето, стига да ти понася, важното е да го правиш често особено през лятото.

Общи условия

Активация на акаунт